Mokykla namuose ir ne karantino metu?

Prasidėjus pasauliniui karantinui dėl Co-Vid 19, mokykla persikėlė į namus, kas daugeliui tapo tikru iššūkiu, tačiau buvo ir tokių vaikų, kuriems mokytis namuose patiko labiau nei mokykloje.

Keturiolikmetei Saulei ir vienuolikametei Sigitai šis mokymo būdas nebuvo naujiena. Abi lietuvės mergaitės visada mokėsi namuose, nes tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur mergaitės gyvena, vietoj mokyklos galima rinktis namų mokymąsi (angliškai – homeschooling).  


Nuo šio rudens ugdymas šeimoje leidžiamas ir Lietuvoje. Kaip tai atrodo, naujienų svetainė vaikams „Klausia vaikai“ pakalbino Saulę ir Sigitą, kurios namuose mokosi jau kelerius metus.

Mergaitės pasidalino, ko ir kaip mokosi, kaip patikrinamos žinios, ir atsakė į daugeliui vaikų svarbiausią klausimą – kaip neidamos į mokyklą susiranda draugų. Reportažas skirtas vaikams, tačiau ir suaugusiems padės pažvelgti į ugdymo namuose kasdienybę.


Sigita ir Saulė
Sigita ir Saulė
Pranešimas spaudai


 „Klausia vaikai“ – prieš penkerius metus įkurta naujienų svetainė, skirta 8-13 metų pasaulio lietuvių vaikams. Svetainėje pateikiamos aktualijos ir naujienos, kurios vaikams nušviečia, kas vyksta Lietuvoje ir pasaulyje. 

Nuorodą į reportažą: http://www.klausiavaikai.lt/mokykla-namuose-ir-ne-karantino-metu/Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis