Siūloma ankstinti mokinių žiemos atostogas

Laikinai sveikatos apsaugos ministro pareigas einantis Aurelijus Veryga teigia pirmadienį COVID-19 valdymo komitete pateikęs siūlymą paankstinti mokinių žiemos atostogas, taip siekiant suvaldyti šalyje plintantį koronavirusą.

„Šiandien COVID-19 valdymo komitete tokią mintį išsakiau, ji yra susijusi su tokia galimybe pasinaudoti artėjančiomis moksleivių Kalėdų atostogomis. Mano siūlymas buvo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pagalvoti apie galimybę tokias atostogas pasiankstinti ir visiems moksleiviams tiek pradinių klasių, tiek pagrindinio, tiek gimnazinio ugdymo tą laikotarpį panaudoti, kaip ir rudens atostogų metu kaip savotišką pauzę“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje pirmadienį teigė A. Veryga.


Visgi ministras akcentuoja, kad dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų jokių siūlymų pateikta nebuvo.


„Ne kartą esame kalbėję, dėl ko ikimokyklines įstaigas būtų sudėtinga stabdyti. Tai dėl to, kad didelė dalis jaunų darbuotojų tiesiog nebegalėtų išeiti į darbą. Ir net jeigu ir būtų apsispręsta stabdyti dalis jų vis tiek turėtų dirbti, nes yra kritinės profesijos, kurių vaikus vis tiek reikėtų prižiūrėti“, – sakė A. Veryga.


„Tai šiandieną idėja dėl mokyklų buvo išsakyta. Ją, matyt, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija tiesiog turėtų įsivertinti, kokia yra galimybė pasinaudoti atostogomis ir kokia yra galimybė jas pasiankstinti“, – pridūrė jis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis