Nemokami VDU kursai abiturientams padės užtikrintai „nerti į egzaminus“

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) nuo kovo 15-osios kviečia abiturientus į parengiamuosius lietuvių kalbos, matematikos, geografijos ir lenkų, istorijos, biologijos ir kitų mokslų nemokamus kursus, padėsiančius pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei pasitikrinti savo sukauptas žinias.

Pagal VDU pranešimą, kursai vyks šešias savaites Universiteto nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kas savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires, į ką svarbu atkreipti dėmesį, ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų. Taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.


Universiteto atstovų teigimu, atsižvelgdami į dabartinę situaciją ir abiturientų išreikštą poreikį, šiais metais VDU dėstytojai parengė paskaitų ciklą, kurio metu suteiks žinių ir patarimų šiais klausimais: kaip įveikti stresą, lavinti atmintį ir susidoroti su dideliais informacijos srautais, taip pat - kaip priimti sprendimą dėl ateities studijų ir panašiai.


Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje. Savo ruožtu VDU Menų fakultetas, VDU Muzikos akademija, VDU Švietimo akademija kvies dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, stojantiems studijuoti Atlikimo meną, Naujųjų medijų meną, Muzikos produkciją, Muzikos pedagogiką, Šiokio pedagogiką ir Dailės pedagogiką, - teigiama Vytauto Didžiojo universiteto pranešime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis