Prie kontaktinio ugdymo Vilniuje grįžta dar trys mokyklos

Prieš tris savaites Vilniuje pradėtas bandomasis pradinukų ir pedagogų šeimų ūkių testavimas dėl COVID-19 kaupinių būdu tęsiamas. Ateinančią savaitę pamokos po testavimo vyks jau keturiose mokyklose - prie Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos prisijungs „Vyturio" pradinė mokykla, Baltupių gimnazija ir Jono Basanavičiaus progimnazija.

Anot Vilniaus miesto savivaldybės, mokyklos atrinktos atsižvelgus į jų administracijų pastangas koordinuoti projektą ne tik pristatant jį tėvams, bet ir rūpinantis moksleivių saugumu.


Tiriant jau tris savaites kontaktinį ugdymą tęsiančios Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos moksleivius, penktadienį dviejuose iš 167 kaupinių (1,2 proc.) rasta koronaviruso infekciją rodančių ėminių. Tą pačią dieną abiejų kaupinių nariai buvo užregistruoti ir ištirti PGR tyrimu. Tyrimui patvirtinus pirminį atsakymą, nuo rytojaus dvi klasės laikinai grįš į nuotolinį ugdymą.


Koronaviruso infekcija kaupiniuose buvo aptikta pirmąkart per tris bandomojo testavimo savaites, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau" specialistams pastarąją savaitę Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijoje ištyrus 722 asmenis.


Nuo pirmadienio mokyklų atvėrimo modelį saugantis testavimu kaupiniais pradeda taikyti 26-ių savivaldybių mokyklos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis