Ministrai sklaido gandus: egzaminus laikyti norintiems abiturientams skiepai nebus privalomi

Ingridos Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės ministrai neigia viešojoje erdvėje pasklidusius gandus, esą nepasiskiepiję abiturientai negalės laikyti brandos egzaminų.  

„Žinoma, kad visi bus prileisti prie egzaminų, net nėra klausimo. Gandų visokiausių yra... Net nežinau, kaip juos komentuoti, gandai lieka gandais“, – Seime vykusioje Vyriausybės valandoje į socialdemokratės Orintos Leiputės klausimą atsakydama teigė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.


Socialdemokratė sakė, kad jai teko kažkur išgirsti kalbų, esą egzaminus laikyti norintys abiturientai tiesiog privalės skiepytis nuo COVID-19.  


„Vakar – užvakar mokyklų abiturientai turėjo užpildyti informaciją su asmens kodais dėl galimybės skiepytis, dėl antikūnų ir visi kiti dalykai. Tačiau jiems žodžiu buvo pasakyta, kad jei jie nesiskiepys, jų galbūt neprileis prie egzaminų. Aš norėčiau girdėti tikslią informaciją, kokie yra planai, kaip bus vykdomas testavimas, skiepijimas ir kaip bus su egzaminais“, – ketvirtadienį ministrų klausė O. Leiputė.


Tai, kad socialdemokratė teiraujasi tik dėl nepagrįstų gandų, patvirtino ir sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Jokių privalomų skiepų nei abiturientams, nei kitiems Lietuvos piliečiams ant mūsų darbo stalo nėra“, – teigė A. Dulkys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis