Kviečiame į TAVO VAIKAS kino premjerą, kurioje – žaismingasis PLAYMOBIL FILMAS

Viso pasaulio vaikų pamėgtas „Playmobil“ žaislų pasaulis persikrausto į kiną! Spalio 20 d. TAVO VAIKO premjeroje – „Playmobil Filmas“. Dubliuotas lietuviškai! Pasinaudokite proga pamatyti jį pirmieji Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių kino centruose „Forum Cinemas“ ir... gauti dovanų: kiekvienam mažajam kino filmo žiūrovui prieš seansą bus įteikta speciali Playmobil dovana!

„Ledo šalis“, „Ilgo plauko istorija“, „Boltas“ – smagūs animaciniai filmai, kuriuos kurdamas Niujorko animatorius Lino DiSalvo tiek pasisėmė patirties, kad galėtų sėsti į režisieriaus kėdę. Kino kompanija „STX Films“ ir „Playmobil“ žaislų gamintojai jam patikėjo sukurti „Playmobil filmą“ apie broliuko ir sesutės persikraustymą į žaislų pasaulį.„Playmobil filmas“ prasideda pasakojimu apie jaunesnįjį Marlos (akt. Anya Taylor-Joy) brolį Čarlį, kuris galėtų ištisas dienas praleisti tarp žaislų savo susikurtame fantazijų pasaulyje. Marla jau šiek tiek per didelė, kad žaistų su broliuku, tačiau viskas pasikeičia, kuomet Čarlis kažkokiu nesuvokiamu būdu sugeba pats patekti į žaislų karalystę. Negalėdama tuo patikėti, tačiau privalėdama išgelbėti brolį, Marla iškeliauja iš paskos.


Įsikūnijusi į vieną iš daugybės „Playmobile“ figūrėlių Marla suvokia, kad šiame fantastiniame, chaotiškame ir jokioms taisyklėms nepaklūstančiame pasaulyje jai prireiks kitų žaislų pagalbos. Suvienijusi jėgas su sunkvežimio vairuotoju Delu ir paslaptingu slaptuoju agentu Reksu Dašeriu, Marla leidžiasi ieškoti brolio, kuris, kaip paaiškėja netrukus, pakliuvo į sukto ir nuožmaus imperatoriaus Maksimo nagus...Su visa šeima pasinerkite į fantastiškus „Playmobil Filmo“ nuotykius spalio 20 d. per TAVO VAIKO premjerą. Tik per ją kiekvienam mažajam kino filmo žiūrovui bus įteikta speciali „Playmobil“ dovana – juk smagios staigmenos ir puošia mūsų pasaulį pačiomis gražiausiomis spalvomis!


Spalio 20 d. (sekmadienį) TAVO VAIKO premjeros seansai su „Playmobil Filmu“ vyks:


• 11.20 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“

• 13.50 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“

• 13.25 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 13.00 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 12.50 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)


Daugiau informacijos: http://www.forumcinemas.lt/Event/307325/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis