Kauniečiai viliojami į kalėdinę žaislų išparduotuvę

Kauno prekybos miestelyje "Urmas" duris atvėrė žaislų išparduotuvė. Kaip teigiama pranešime spaudai, didžioji dalis žaislų čia "nuolat parduodama su tikra 20 proc. nuolaida".Išparduotuvėje be populiarių prekių ženklų žaislų galima rasti ir žaislinių mašinėlių, traukinukų, automobilių modelių, stalo žaidimų, minkštų žaislų, mini automobilių, kuriuose vaikai gali važiuoti sėdėdami.


Pasak išparduotuvės darbuotojų, stengtasi įtraukti kuo daugiau pačių populiariausių prekių, tačiau išskirti būtų galima konstruktorių kaladėlių rinkinius, kurie sulaukia bene daugiausia pirkėjų dėmesio.


„Tai visai nenuostabu, nes tėvai nori savo vaikams kuo universalesnio, lavinančio, sprendimus priimti skatinančio užsiėmimo. Būtent tokie ir yra teminiai kaladėlių rinkiniai, skirti tiek berniukams, tiek mergaitėms“, - sakė išparduotuvės atstovai.


Išparduotuvėje sutikta Rasa pasakojo užsukusi savo šešerių metų sūnui pirkti kostruktoriaus, bet svarstanti įsigyti ir lėlytę arba minkštą žaislą sesers ketverių mergytei.


„Vyras dirba užsienyje, tai neretai iš ten žaislų parveža, kai užtaiko gerų kainų. Variantas - pirkti internetu, bet ten negali apžiūrėti, pačiupinėti, tai man nelabai patinka“, - sakė jauna moteris.


Tuo tarpu prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovas Jonas Plenta pabrėžė, kad tokia parduotuvė kauniečiams esą buvo reikalinga: "Žaislų kokybė svarbu vaikų vystymuisi, sveikatai, saugumui. Iš žmonių susidomėjimo matome, kad tokios parduotuvės Kaune reikėjo jau seniai ir džiugu, kad ji įsikūrė mūsų prekybos miestelyje. Akivaizdu, kad dabar kur kas daugiau vaikų Kaune galės gauti Kalėdoms tokių žaislų, kurių labiausiai norėjo“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis