Žymioji Astridos Lindgren knyga „Ronja plėšiko duktė“ atgims ekrane

Viena didžiausių Šiaurės Europos žiniasklaidos ir pramogų įmonė „Nordic Entertainment Group“ („NENT Group“) kartu su „The Astrid Lindgren Company“ ir „Filmlance International“ kuria bendrą projektą: pagal visame pasaulyje žinomą Astridos Lindgren istoriją „Ronja plėšiko duktė“ sukurs šeimai skirtą serialą, kurį žiūrovai galės išvysti per internetinių transliacijų platformą „Viaplay“.


Šis projektas dar labiau sustiprins „NENT Group“, kaip pirmaujančio Šiaurės šalių aukščiausios kokybės turinio gamintojo vietos ir tarptautinėms auditorijoms pozicijas. Serialas bus rodomas tik per NENT grupės internetinės transliacijos platformą „Viaplay“ nuo 2023 m. Per du sezonus žiūrovai išvys 12 filmo serijų.

 

Šeimai skirtas serialas išsiskirs novatoriškais vizualiniais efektais, filmo scenarijaus autorius – Hansas Rosenfeldtas („The Bridge“), o režisierė – Lisa James Larsson („Victoria“).

 

„Ronja plėšiko duktė“ – tai vienos žinomiausių švedų rašytojų Astridos Lindgren sukurta istorija. Autorė yra sukūrusi per 30 knygų vaikams, jos kūriniai yra išversti į daugiau nei 100 kalbų, o jos knygų visame pasaulyje parduota daugiau kaip 165 milijonai kopijų. Pagal A. Lindgren knygas sukurta daugiau nei 70 vaidybinių ir televizijos filmų. Vieni garsiausių autorės sukurtų personažų – Pepė Ilgakojinė, Karlsonas, Emilis iš Lionebergo, Kalis Bliumkvistas ir dar daugelis kitų.

 

Seriale bus pasakojama nuotykių kupina jaunos merginos Ronjos, gimusios plėšikų grupuotėje viduramžių Skandinavijos tvirtovėje, miškų apsuptyje, istorija. Augdama Ronja sužino, kad aplinkinis miškas gali būti stebuklinga ir kartais pavojinga vieta, kupina keistų būtybių. Ronjai susidraugavus su jaunu berniuku Birku iš konkuruojančios grupuotės, tarp šeimų įsiplieskia tarpusavio kova, o čia dar pasirodo liūdnai pagarsėjęs antstolis, kad kartą ir visiems laikams atsikratytų plėšikų. Ronja ir Birkas pabėga į mišką ir bando išgyventi patys.

 

„Ronja yra viena mėgstamiausių mano personažų. Ji tvirto charakterio ir savimi pasitikinti jauna mergina. Ši klasikinė stiprios ir nepriklausomos merginos istorija pralenkė laiką, o jos draugystės, artumo gamtai ir abejonių savo prielaidomis temos šiandien vis dar tebėra aktualios. Man yra didelė garbė dirbti su aukščiausio lygio kūrybine komanda, kad galėtume „Viaplay“ žiūrovams visame pasaulyje pristatyti nuostabią Ronjos istoriją. Šis projektas atskleidžia, kaip greitai auga mūsų ambicijos. Tokiam Šiaurės šalių turinio kūrėjui ir istorijų pasakotojui kaip „NENT Group“, Astridos Lindgren kūrinio ekranizacija bus vienas unikaliausių projektų“, – pažymi „NENT Group“ turinio vadovė Filippa Wolestam.

 

„Meno kokybė yra „Astrid Lindgren Company“ prioritetas numeris vienas. Mes visada stengiamės bendradarbiauti su geriausiais kūrėjais, kaip ir Astrida Lindgren savo laiku. Glaudžiai bendradarbiavome su kūrybine komanda įgyvendindami šį projektą ir neabejojame, kad ši nauja „Ronja plėšiko duktė“ versija visiškai pateisins mūsų aukštus lūkesčius“, – teigia Cilla Nergårdh, „The Astrid Lindgren Company“ generalinė direktorė.

 

 „Mes, kaip ir daugelis kitų, užaugome su Ronja ir nepaprastai didžiuojamės galėdami imtis šio didžiulio įsipareigojimo. Pasakojimas apie Ronją – tai nesenstanti istorija apie kovas, savo vietos pasaulyje, savo kelio ir savo asmenybės paieškas. Visa tai vyksta pasaulyje, kuris yra sudėtingas, pavojingas, bet tuo pačiu nuostabus ir stebuklingas. Turėdami didžiulę „NENT Group“ paramą, norime sukurti epinį serialą, kuris visai šeimai leistų pasinerti į jaudinantį nuotykį“, – teigia „Filmlance“ prodiuseriai Mattias Arehnas ir Bonnie Skoog Feeney.

 

2021 metais NENT grupė pristatys mažiausiai 50 originalių filmų, kurie bus transliuojami per „Viaplay“ internetinę platformą. Per pastaruosius tris mėnesius „Viapliay“ žiūrovai išvydo „Two Sisters“ premjerą; antrąjį „Face to Face“ sezoną, „Threesome“, „A Class Apart“, „Home Invasion“, „Dystopia“ ir „Max Anger“.

 

„Nordic Entertainment Group“ priklausanti internetinės transliacijos platforma „Viaplay“ yra prieinama visose Šiaurės šalyse, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje bei Lenkijoje. Šiemet „Viaplay“ pradės veikti JAV, o kitąmet – Nyderlanduose. „NENT Group“, kurios būstinė yra Stokholme, akcijomis prekiaujama „Nasdaq Stockholm“ vertybinių popierių biržoje.


Žymioji Astridos Lindgren knyga „Ronja plėšiko duktė“ atgims ekrane
Žymioji Astridos Lindgren knyga „Ronja plėšiko duktė“ atgims ekrane
Pranešimas spaudai


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis