Kultiniai Asteriksas ir Obeliksas grįžta į kino teatrus: žiūrovus humoru versti iš kojų ir vėl herojams padės stebuklingas gėrimas

Neišskiriami Galijos narsuoliai Asteriksas ir Obeliksas, pasižymintys stebuklingojo gėrimo suteikiama antžmogiška jėga bei ištisas kartas iš kojų verčiančiu humoru, jau nuo šio penktadienio, kovo 17 dienos, kino teatruose pasirodančiame filme „Asteriksas ir Obeliksas: Drakonų imperija“ leidžiasi į tolimą nuotykių kupiną kelionę. Šįkart – į Kiniją, kurios princesės prašymų jie turės išlaisvinti po perversmo įkalintą Imperatorienę ir apginti Drakonų Imperiją nuo galingos Cezario armijos.

Naujame filme surinkta visa Prancūzijos kino grietinėlė. Čia išvysime Marion Cotillard, VincentąCasselį, Guillaume’ą Canet ir net futbolo žvaigždę Zlataną Ibrahimovičių.


„Taip jau išėjo, kad Asterikso ir Obelikso pasaulyje „pabuvojo“ visa mano šeima. Anksčiau filme filmavosi ne tik mano tėtis Jean-Pierre’as Casselis, taip pat ir buvusi žmona Monica Bellucci Kleopatros vaidmenyje. Dabar atėjo laikas man parodyti, ką aš moku ir galiu. Labai dėl to džiaugiuosi ir tikiuosi, kad ateityje rolių atsiras dar ir kitiems šeimos nariams. Tai lyg šeimos tradicija“, – šypsosi V. Casselis.


Įdomūs faktai – tai pirmoji šios serijos juosta, sukurta nesiremiant komiksais ir pirmasis filmas, kurį režisavo taip pat ir pagrindinį vaidmenį atlikęs Guillaume’as Canet.


„Ar buvo sunku būti vienu metu ir režisieriumi, ir aktoriumi? Na, tai ne naujiena kino pasaulyje, jau ne kartą įrodyta, jog taip dirbti įmanoma. Galiu pasakyti atvirai: buvo be galo įdomu! Kaip ir pagrindiniams veikėjams, man reikėjo to stebuklingojo gėrimo, kad laiku būčiau ten, kur reikia, bet čia ir visa paslaptis – viskas yra įmanoma, tereikia labai norėti“, – sakė G. Canet.


Mūsų šalies žiūrovai juostą išvys įgarsintą lietuviškai. Savo balsus herojams paskolino tokios garsenybės kaip Giedrius Arbačiauskas, Oneida Kunsunga, Neringa Nekrašiūtė, Eglė Jackaitė, Remigijus Endriukaitis, Akvilė Žirgulytė, Konstantin Novopolskij, Saulius Bagaliūnas, Violeta Mičiulienė, Ridas Žirgulis, Saulius Čiučelis, Gytis Loskovas, Darius Krapikas, Algirdas Dainavičius ir kiti.


Kaip naujoje istorijoje seksis kultiniams herojams, pamatysime juostoje „Asteriksas ir Obeliksas: Drakonų imperija“ jau nuo šio penktadienio, kovo 17 dienos.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis