Kaip puoselėti šeimos vertybes mokykloje

LR Seime vyks tarptautinė Lietuvos tėvų forumo organizuojama konferencija „Kaip puoselėti šeimos vertybes mokykloje“. Konferencija skirta tėvams, mokytojams, ugdytojams ir visų ugdymo įstaigų bendruomenėms.

Konferencija vyks spalio 28 d., šeštadienį, Seimo konferencijų salėje. Konferenciją galima bus stebėti ir nuotoliniu būdu.


Europos tėvų asociacijos (EPA) direktorių tarybos narys, Slovėnijos tėvų asociacijos (ZASSS) viceprezidentas Boštjan Bobič pristatys šeimos vertybių padėtį Slovėnijos mokyklose.


Lietuvos tėvų forumo (LTF) pirmininkas Kęstutis Mikolajūnas džiaugiasi, kad šiemet LTF organizuoją pirmąją tarptautinę konferenciją, kurioje Lietuvoje žinomi pranešėjai dalinsis savo patirtimis ir įžvalgomis apie šeimos ir ugdymo įstaigų santykį, esamą situaciją Lietuvoje bei dalinsis savo įžvalgomis galimai kaitai, didesniam bendruomenių sutelktumui, kad realiai būtų įgyvendinti Švietimo įstatyme (3 str.) numatyti tikslai – išugdyti savarankišką, atsakingą, kūrybingą, dorą, pilietišką asmenybę.


„Konferencijoje paliesime daug temų apie švietimą ir ugdymą tėvų akimis. Net 13 pranešėjų padės pažvelgti į konstitucinę šeimos sampratą, žalingų įpročių ankstyvą atpažinimą ir prevenciją, kaip smurto šeimoje išgyvendinimas virto instituciniu smurtu prieš šeimas, kokie pavojai slypi susiję su informacinėmis technologijomis, pažvelgsime giliau į mokyklą, kurioje persipina, o kartais net ir susikerta vaiko, šeimos ir valstybės interesai, empatiško bendravimo ekspertas pasidalins receptais kaip susikalbėti šeimoje, mokykloje ir tarp jų, bei ką sako mokslas apie meilę, kaip jos išmokyti mūsų vaikus. Mus vienija tikslas, telkti mokyklų bendruomenes bei išugdyti dorą, savarankišką, laisvą, atsakingą, kūrybingą, sveiką ir pilietišką asmenybę. Organizuodami konferenciją dalinamės įžvalgomis ir geriausia patirtimi šiems tikslams pasiekti.“ – sako Kęstutis Mikolajūnas.


Konferencijoje dalyvauti jau užsiregistravo apie 200 dalyvių. Registracija nuotoliniam dalyvavimui konferencijoje dar tęsiama, o su konferencijos programa galima susipažinti https://tevuforumas.lt/konferencija2023


Lietuvos tėvų forumas yra nevyriausybinė organizacija, jungianti tėvus ir atstovaujanti tėvų balsą švietime. Lietuvos tėvų forumas yra Europos tėvų asociacijos (EPA) asocijuotas narys. 2021 m. Europos tėvų asociacijos generalinė asamblėja ir konferencija vyko Vilniuje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis