„Tavo vaikas“ skaitiniai: pristatome vaikiškų knygų naujienas (7-16 m.)

„Almos littera“ pristato knygų naujienas mažiesiems skaitytojams. Kviečiame susipažinti su knygomis, skirtomis vaikams nuo 7 metų.

1. METAI. GAMTOS FOTOGRAFO DIENORAŠTIS

Marius Čepulis – daugeliui gerai pažįstamas gamtos fotografas, savo nuotraukomis ir įtaigiais, šmaikščiais pasakojimais besidalijantis Facebook‘o paskyroje „Čepulio fotoklajonės“. Jis ir TV laidų vedėjas, ir knygų apie gamtą visai šeimai autorius.


Žaismingi ir jautrūs tekstai padės kartu su autoriumi išgyventi gamtos grožį, įdomybes bei suprasti, kokį kelią tenka nueiti dėl geros nuotraukos. Knygą-fotoalbumą puošia išskirtinės Lietuvos gamtos nuotraukos. Leidinys skatina suprasti, vertinti ir saugoti gamtą.


Šiame gamtos fotografo dienoraštyje rasite ne tik per pastaruosius septynerius metus Lietuvoje padarytų gyvūnų, gamtos reiškinių nuotraukų albumą, bet ir naudingus patarimus, ko gamtoje nepražiopsoti kiekvieną metų mėnesį, bei vaizdingus, informatyvius ir šmaikščius autoriaus pasakojimus. Jie padės geriau suprasti ir gamtą, ir nuotykių, netikėtumų kupinus gamtos fotografo darbo užkulisius, paprastai nepatenkančius į kadrą.  GAMTOS FOTOGRAFO DIENORAŠTIS
GAMTOS FOTOGRAFO DIENORAŠTIS
Alma Littera nuotr.


2. LIETUVOS KASDIENA. NUO AKMENS AMŽIAUS IKI ŠIŲ DIENŲ

Knyga supažindina su Lietuvos istorija per kasdienį žmonių gyvenimą: kaip keitėsi gyvenamoji aplinka, žmonių gyvenimo būdas, papročiai, pasaulio supratimas. Istorines žinias autorius pateikia paprastai ir įtraukiančiai, knygoje daug kasdienio gyvenimo įdomybių, o sudėtingesni žodžiai paaiškinti žodynėlyje.


Knyga gali būti naudojama kaip papildomo ugdymo priemonė pradinukams.LIETUVOS KASDIENA
LIETUVOS KASDIENA
Alma Littera nuotr.


3. PEDINGTONAS DARBUOJASI

Smagūs ir visada juokingi meškiuko Pedingtono nuotykiai džiugina vaikus visame pasaulyje jau daugiau nei 60 metų. Leidinys lavina humoro jausmą, vaizduotę ir kūrybingumą. Moko gerumo, atlaidumo, niekada nenuleisti rankų ir visada įžvelgti šviesiąją nutikimų pusę.PEDINGTONAS DARBUOJASI
PEDINGTONAS DARBUOJASI
Alma Littera nuotr.


4. BLOGIAUSIA GYVENIMO SAVAITĖ! Ketvirtadienis

„Blogiausia gyvenimo savaitė“ – iš kojų verčianti knygų serija, kurią skaitydami vaikai ne tik kikena susiriesdami, bet ir iš jaudulio pritrūksta kvapo, kai Justinui nutinka dar viena bėda. Šmaikščių iliustracijų gausa ir kurioziškas siužetas įtrauks net vaikus, nemėgstančius skaityti. Skatina nenuleisti rankų ir įveikti sunkumus, gėdingus bei nemalonius įvykius, net jei tai pati blogiausia diena.BLOGIAUSIA GYVENIMO SAVAITĖ
BLOGIAUSIA GYVENIMO SAVAITĖ
Alma Littera nuotr.


5. ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ. KELIONĖ Į TROLIŲ SLĖNĮ

Nuotykių ir magijos kupina istorija sužavės net vaikus, kurie ne itin mėgsta skaityti. 2018 m. Norvegijoje knyga apdovanota „Pondus“ premija, skiriama komiksų piešėjams. Knygynų tinklo „ARK“ skaitytojų išrinkta geriausia metų knyga vaikams.


ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ. KELIONĖ Į TROLIŲ SLĖNĮ
ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ. KELIONĖ Į TROLIŲ SLĖNĮ
Alma Littera nuotr.


6. ŽIEMOS MERGAITĖS

Realistiška ir sukrečianti istorija apie nuo anoreksijos kenčiančią merginą. Parašyta grakščiu, poetišku stiliumi. Teikia viltį, kad pasveikti įmanoma bei kartu parodo, kiek daug ir kokių pastangų tai reikalauja. Brutaliu pavyzdžiu skatina vertinti savo gyvybę, sveikatą ir nežaloti savęs.ŽIEMOS MERGAITĖS
ŽIEMOS MERGAITĖS
Alma Littera nuotr.


7. VIDURNAKČIO KARŪNA. Serijos „Stiklo sostas“ antra knyga

Antroji serijos „Stiklo sostas“ dalis „Vidurnakčio karūna“ skaitytojus grąžina į melo sunaikintą kraštą, kurį nuo pražūties gali išgelbėti tik jaunos merginos tiesa.
VIDURNAKČIO KARŪNA
VIDURNAKČIO KARŪNA
Alma Littera nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis