Nuotrauka, kuri atima žadą: užfiksavo neįprastą gimdymo akimirką

Ši nuotrauka paskutinėmis dienomis tapo neįtikėtinai populiari socialiniuose tinkluose. Fotografei pavyko įamžinti tikrai labą retą gimdymą.

Nuotraukoje matome naujagimį, kuris gimsta nesuplyšus vandenmaišiui. Tai labai reta situacija, pasitaikanti maždaug 1 kartą iš 80 000 - 100 000 tūkstančių. Paprastai vandenmaišis plyšta savaime, kai prasideda sąrėmiai ir gimdymas. Kartais vandenys būna nuleidžiamos gimdymo metu dirbtinai.


Ši nuotrauka padaryta gimdymo namuose Brazilijoje, kuomet gimdyvė Monyck Valasco pagimdė sūnų Noah. Noah Valasco gimė sausio 28 dieną po cezario pjūvio operacijos.


Fotografė Janaina Oliveira, kuri specializuojasi fotografuodama gimdymus, dalyvavo šiame gimdyme ir užfiksavo akimirką, kai gimsta naujagimis. Pro vandenmaišį matyti jo veidukas. Mažylis jau tuoj, tuoj užgims.View this post on Instagram

O segundo bebê empelicado de 2019, Noah chegou fazendo biquinho também !!! ❤️❤️❤️ @rafaelangeloavancebaggieri @flaviascherre @janabrasilfotografia @gkafuri @monyckvalasco . . . . #photostv #hospitalpraiadacosta #birthtour #birthlover #birthwithoutfear #cesareanbirth #cesareanwithoutfear #photographerbirth #NascerEs #fotografiadenascimento #nascimento #revistacrescer #fotografiadeparto #iapbp #birthphotogs #fotosnamaternidade #fotoscomamor #janabrasilfotografia #cesarea #cesareahumanizada #fotografosdoes #fotografiadeparto #partoempelicado #babypix #bebesempelicados #fotoscomamor #bebes #gestantes

A post shared by JanaBrasil Fotografia (@janabrasilfotografia) on


Kaip pranešama, mažylis gimė visiškai sveikas ir po kelių dienų iškeliavo namo. Gimdymą priėmęs gydytojas ginekologas Rafael Angelo Baggieri patvirtino žiniasklaidos atstovams, kad tai iš tiesų retas atvejis ginekologijos praktikoje, kai naujagimis gimsta su nepraplyšusiu vandenmaišiu. Ypač šiuo atveju. Juk buvo daroma operacija ir tikimybė, kad skalpelis palies vandenmaišį buvo išties didelė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis