22 nėštumo savaitė: kalbėkis su kūdikiu, kad jis įprastų prie tavo balso

Kaip vystosi būsimasis vaikelis 22 nėštumo savaitę.

Plonas riebalų sluoksnis po tavo kūdikio oda padeda jam jaustis šiltai. Jo kasa pradeda gaminti hormonus. Jis turi antakius ir blakstienas, auga jo plaukai. Jau yra tavo mažylio nosies forma, nes susiformavo kremzlė. Aiškiai matyti tavo kūdikio kaklo kaulai. Jeigu laukiesi berniuko, jo sėklidės jau susiformavo ir nusileis prie kapšelio.


Kūdikis įnirtingai mojuoja rankomis ir kojomis ir gali sudėti rankas vieną su kita. Tikriausiai jis suaktyvės, kai ilsėsiesi ir galvosi apie jį. Kai vaisius miega, dalį laiko jis bus greitų akių judesių (REM) miego stadijoje, kai jo smegenų veikla yra aktyvi ir akys juda po užmerktais vokais. Be to, mažos tavo kūdikio ausys gali girdėti išorės garsus. Garsus triukšmas gali jį pažadinti.


Kaip ir tavo kūdikis, tu priaugi svorio, tačiau turėtum jaustis gerai, būti pakankamai energinga ir nusiteikusi aktyviam gyvenimo būdui. Sunkėjantis vaisius sudaro didžiąją tavo priaugamo svorio dalį.


Kalbėkis su savo kūdikiu, kad jis įprastų prie tavo balso dar prieš gimimą.


Didėjantis pilvas padidina krūvį tavo nugarai, todėl laikas aukštakulnius batus pakeisti žemesniais ir patogesniais, ir jei įmanoma, nebūk ilgai atsistojusi. Taip pat nepamiršk karts nuo karto palaikyti savo pėdų pakeltų aukščiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis