Kaip susilaukti berniuko: patarimai, kurių galbūt dar nežinojote

Iš karto pabrėžiame, kad kalbėsime ne apie patikimą planavimą, o apie tikimybės pradėti tam tikros lyties vaiką padidinimą – šiuo atveju, kalbėsime apie berniukus, o jei norite mergaitės, tuomet darykite viską priešingai.

Žinoma, kad Y-spermatozoidai yra judresni, tačiau jie ne tokie gyvybingi kaip Х chromosomą turintieji. Todėl jei mylėsitės ovuliacijos metu (parą prieš arba po ovuliacijos), padidinsite tikimybę susilaukti berniuko.


Taip pat yra nustatyta, kad sperma yra šarminė, o moters makšties aplinka yra rūgštinė. Y-spermatozoidai yra jai jautresni ir greičiau žūsta, nei X-spermatozoidai. Tačiau jei moteris patiria orgazmą, jos organizmas išskiria sekretą, kuris šiek tiek „nušarmina" lytinių takų aplinką. Tad jei pastojimo metu būsimoji mama patyrė galingą orgazmą, tai šiek tiek padidina tikimybę, jog ji susilauks sūnaus. Apskritai, tai, moteris orgazmą patyrė ar nepatyrė, visiškai neveikia jos sugebėjimo pastoti.


Manoma, kad tam tikros sekso pozos pasirinkimas, dėl kurios vyro lytinis organas giliausiai įsiskverbia į moters kūną (pavyzdžiui, šuniukų poza), padeda Y-spermatozoidams greičiau pasiekti gimdos kanalą.


Visos šios „gudrybės" gali padidinti tikimybę susilaukti berniuko nuo įprastinių 52 procentų iki 70 procentų, tačiau tam reikia maksimaliai tiksliai žinoti ovuliacijos datą.


Tačiau čia žinoma ir moksliškai patvirtinta teorija baigiasi. Visi kiti spėjimai apie galimybę suplanuoti būsimo vaiko lytį tėra liaudies prietarai. Tačiau daugelis porų, svajojančių apie tam tikros lyties vaiką, labai nori jais tikėti. Todėl mes ir papasakosime apie šiuos prietarus.


Patarimai kaip susilaukti berniuko


- Manoma, kad kuo dažniau ir reguliariau mylitės, tuo vyro organizmas gamina daugiau Y-spermatozoidų. Patikrinti šitą prietarą galima tik praktiniu būdu.


- Bendras spermatozoidų kiekis vyro organizme sugeba susikaupti per 4 - 7 dienų susilaikymo periodą. Todėl prieš apskaičiuotą ovuliacijos dieną verta keletą dienų nesimylėti.


- Žmonės tiki, kad net būsimos mamos dieta veikia būsimo vaiko lytį. Pavyzdžiui, jei moteris maitinasi produktais, kuriuose gausu natrio ir kalio (mėsa, ankštiniai, bananai), yra didesnė tikimybė susilaukti berniuko, o jei renkasi kalcio-magnio dietą (pienas, riešutai, grybai) - mergaitės. Tai nėra patvirtinta jokiais moksliniai duomenimis, tačiau kas jums trukdo pabandyti?


- Vaikai, kurių amžiaus skirtumas mažesnis nei treji metai, dažnai būna vienos lyties.


- Jei pastojate greitai po atlikto aborto, dažniau gimsta mergaitės.


- Jei tėvų amžiaus skirtumas yra didelis, didesnė tikimybė susilaukti tokios pačios kaip ir vyresniojo iš tėvų lyties vaiko.


- Yra įdomi „tėvų aktyvumo" teorija. Teigiama, kad aktyvesnis darbe ir šeimoje tėvas apsprendžia būsimo vaiko lytį. Egzistuoja hipotezė, jog tai tam tikru būdu yra susiję su hormoniniu tėvų fonu. Kitaip tariant, jei jūsų vyras yra tikras lyderis, tikėtina, jog susilauksite berniuko.


- Olandų universiteto mokslininkai nustatė, kad kuo ilgiau pora bando susilaukti vaiko, tuo didesnė tikimybė, jog jiems gims sūnus.


Bet kokiu atveju, tą akimirką, kai spermatozoidas apvaisina kiaušialąstę, yra apsprendžiama būsimo vaiko lytis ir jos pakeisti jau nebeįmanoma.


Psichologai siūlo nepamiršti, kad vaiko lytis nėra svarbiausias dalykas. Svarbiausia, kad tai bus jūsų vaikas, vienintelis ir nepakartojamas, kurį jūs mylėsite tokį, koks jis bus ir tokios lyties, kokios jis bus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis