5 Zodiako ženklai, kuriems 2019 metais didžiausias šansas pastoti

Žmogus planuoja, o Dievas juokiasi. Šį posakį žino, ko gero, visi, o ypač atžalas planuojančios poros. Visgi astrologai tvirtina, kad egzistuoja žvaigždžių išsidėstymas, kuomet palankiausia tapti tėvais. Taigi, kokie Zodiako ženklai 2019 turi didžiausią šansą pamatyti dvi juosteles nėštumo teste?

MERGELĖ. Palankiausias metas yra dabar


Jūsų santykiai su antrąja puse nėra vien rožiniai – pasitaiko ir karštų ginčų, ir nuomonių išsiskyrimo. Visgi šie, 2019 metai, tik sustiprins jūsų sąjungą ir atneš patį idealiausią laiką tapti tėvais. Taip, jūs gerai perskaitėte – šiais metais yra idealus laikas susiplanuoti kūdikį ir dar metams nesibaigus nėštumo teste išvysti du brūkšnelius, kurie reiškia ne ką kitą, o TAIP.


OŽIARAGIS. Svajonės pildosi


Jūs su savo antrąja puse jau ne vieną kartą kalbėjote apie šeimos pagausėjimą. Ir žinote ką? Žvaigždės taip „sukrito“, kad šie metai tam yra ypač palankūs jūsų Zodiako ženklui. Taigi, nieko nelaukite ir kvieskite gandrus. Išpildykite savo svajonę pastoti jau šiais metais.


LIŪTAS. Esate pasirengę sukurti naują gyvybę


Jeigu esate šio ženklo atstovas ar atstovė, vadinasi 2019 metais galite sužinoti naujieną apie būsimąjį kūdikį. Jūs jau kuris laikas apie tai pagalvodavote, tiesa? Iki metų pabaigos ši prognozė turėtų išsipildyti, todėl nusiteikite naujiems iššūkiams ir apgalvokite, kaip šią žinią pranešite artimiesiems.


Šiems penkiems Zodiako ženklams 2019 metai itin palankūs pastoti.
Šiems penkiems Zodiako ženklams 2019 metai itin palankūs pastoti.
Shutterstock nuotr.


VANDENIS. Naujas iššūkis jau čia!


Vandeniai kaip joks kitas Zodiako ženklas mėgsta iššūkius, nuotykius, netgi avantiūras. Vaiko auginimas jiems – dar vienas kūrybiškas iššūkis, kurio jie su malonumu laukia ir planuoja. Sveikiname, šie metai yra Jūsų metai ir planuoti kūdikį būtent dabar yra pats geriausias laikas.


VĖŽYS. Dar daugiau meilės


Į jūsų santykius su antrąja puse kartais įsisuka rutina. Būtent tokiomis akimirkomis jūs suprantate, kad esate pasirengę tapti tėvais, nes savo širdyse turite daug meilės ir jos užteks naujos gyvybės sukūrimui. 2019 metais astrologai įvardina kaip palankius Jums suplanuoti šeimos pagausėjimą. Linkime, kad tai išsipildytų ir dar šiais metais po Kalėdų eglute rastumėte siurprizą pavadinimu: „Sveikiname, jūs tapsite tėvais“.


Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis