Ką įdėti į pirmoko kuprinę

Šis mėnuo Adomui ypatingas: jis atsisveikino su darželiu ir ruošiasi sakyti „Labas“ mokyklai. Kartu su Adomu ruošiame jam kuprinę.

Paskutinį vasaros mėnesį šeima pradėjo maloniais, bet vis dėlto rūpesčiais: supirkti viską, ko reikia mokyklai. Visos mamos žino, kad mamai su mažais vaikais, o ypač jeigu jų yra trys, tai – rimtas iššūkis. Todėl Adomo mama Justina apsidžiaugė, kai didžiausią biuro ir mokyklinių prekių bei paslaugų asortimentą tiekiantis tinklas „OFFICEDAY“ pasisiūlė į pagalbą.


Kol padedamas konsultančių iš gausybės daiktų Adomas rinkosi jam labiausiai patinkančius, sesė Patricija piešė parduotuvės vaikų kampelyje, Justina domėjosi mokyklinių priemonių naujovėmis ir dalijosi savo mokyklinių metų prisiminimais.


„Labai mėgau piešti, buvau klasės dailininkė, piešdama piešinius draugams net pinigų užsidirbdavau. Adomas, matyt, – į mane: taip pat mėgsta piešti, piešdamas atsipalaiduoja ir nurimsta“, – stebėdama, kaip sūnus renkasi pieštukus pasakojo moteris.Dainius LabutisAdomas išsirinko YES OXFORD prekės ženklo forminę pradinuko kuprinę su pakietinta nugarėle, atšvaitais ir patogiu užsegimu (tuo labai džiaugėsi mama Justina). Pradinuko kuprinė turi būti ne per didelė, o diržai platūs ir minkšti, kad nespaustų.
Dainius Labutis


Patogiausios yra su paminkštinimais– pagalvėlėmis nugaros pusėje, kad neiškryptų stuburas.Dainius LabutisDainius LabutisDainius LabutisKas dar tilpo Adomo kuprinėje?Dainius Labutis


Daugiau pirmokui reikalingų priemonių ir dar daug kitų mokyklinių prekių rasite OFFICEDAY praduotuvėse bei internetu www.officeday.lt

Užsakymo nr.: PT_49972

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis