Velykinė dovanėlė per 5 minutes: pradžiuginkite artimuosius

Iki Velykų liko visai nedaug, o tik dabar supratote, kad dovanų artimiausiems žmonėms dar neturite? Ne bėda! Skubame į pagalbą ir pristatome vieną idėją, kurią nesunkiai įgyvendinsite. Pasikvieskite į pagalbą ir vaikus!

Popierinė dovanų kraitelė


Velykos neatsiejamos nuo kiškio simbolikos – kiškutis Šv. Velykų rytą paslepia vaikams margučius ir atneša mažiesiems dovanėlių. Šįkart siūlome jums pasigaminti štai tokią popierinę kiškio formos kraitelę, kurioje galėsite paslėpti margutį, skanėstą ar kitą siurprizą.


Jums prireiks kietesnio popieriaus (puiku, jei jis spalvotas), žirklių bei flomasterio. Iškirpkite iš popieriaus kiškio formą, ten, kur pavaizduotos punktyrinės linijos – lenkite popierių. Akis ir nosį nupieškite flomasteriu. Dvigubos linijos vietoje padarykite įkirpimus. Belieka sulankstyti kraitelę!Shutterstock nuotr.


Ką įdėti į kraitelę?


Žinoma, į šią kraitelę labiausiai tinka dėti margutis. Tokį lauknešėlį galite padovanoti seneliams ir močiutėms, tetoms, dėdėms ir krikšto tėvams. Be to, į krepšelį galite įdėti valgomą skanėstą, nuostabu, jei tai bus jūsų rankų darbo dovanėlė. Pateikiame jums labai paprastų ir labai skanių minkštų sausainiukų receptą. Juos kepdami ilgai neužtruksite.


Reikia:


250 gramų grietinės;


125 gramų sviesto;


450 gramų miltų;


70 gramų cukraus;


pusės arbatinio šaukštelio kepimo miltelių.


Shutterstock nuotr.


Gaminimas:


Margariną arba kambario temperatūros sviestą išsukite su grietine ir cukrumi.


Gerai išmaišę po truputį pilkite miltus su kepimo milteliais ir vėl maišykite.


Gautą tešlą padėkite į šaldytuvą valandai laiko.


Iš tešlos formuokite norimos formos sausainius ir kepkite vidutinio karštumo orkaitėje 15 -25 minutes.


Gražių švenčių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis