Kukuliai su saldžiąja bulve

Tinklaraštyje „Zuikio receptai“ galima rasti daug receptų kūdikiams ir mažiems vaikams. Šįkart tinklaraščio autorė su TavoVaikas.lt portalo skaitytojais dalijasi gardžiųjų kukulių su saldžiąja bulve, kuriuos pavadino „Katino Kukulio kukuliais“ receptu. Ačiū!

Mūsų namuose dažnai groja vaikiškos dainelės, kartais taip dažnai, jog bent valandą noriu pasėdėti tyliai kamputyje... Jos groja ir groja, lėtai kankindamos paauglius kaimynus... Mūsų grojaraštyje dažnas svečias vaikų grupės „Džimba“ daina „Kukulis". Na, mažųjų zuikių mamos, gal žinote? – „Mūsų katinas su dideliu pilvu, jį visa šeima vadina Kukuliu...“? Na, jei nežinote, paklausykite, o dar geriau – paragaukite šios dainos garbei mūsų šeimos gaminamus kukulius.


Aišku, kukuliai yra sveiki, maistingi, lengvai virškinami ir mėgstami vaikų.


Reikės:


400 g. kalakutienos filė faršo (galima ir vištienos);


1 vidutinio dydžio saldžios bulvės;


1 v.š. alyvuogių aliejaus;


2 v.š. avižų miltų (galima naudoti ir kitus);


1 a.š. saldžiosios paprikos miltelių;


Druskos, pipirų.


Saldžiąja bulvę sutarkuojame tarka ir nuspaudžiame skystį. Sumaišome bulvę, faršą, aliejų, miltus, paprikos miltelius, įberiame druskos ir pipirų. Formuojame kukulius ir juos dedame ant kepimo popieriaus. Kepame 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 30-35 minutes (po 15 minučių kukulius apverčiame, jog gražiai iškeptų abi pusės).Kukuliai su saldžiąja bulve
Kukuliai su saldžiąja bulve
Tinklaraštis ZUIKIO RECEPTAI


Šaltinis:

„Zuikio receptai“

FB paskyra

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis