Emilijos, Pauliaus ir Rojaus tradicija - smagios fotosesijos

Psichologai sutartinai teigia, kad tradicijos teikia vaikams saugumo, o šeimai padeda pajusti vienybės jausmą ir bendrauti. Kokias šeimos tradicijas puoselėjate jūs? Rašykite mums: info@tavovaikas.lt. Štai redakcijai laišką parašiusi Emilija sako, kad jų šeimos - mamos, tėčio Pauliaus ir sūnelio Rojaus - tradicija yra fotosesijos.

"Fotosesijos - tai ne tik gražių akimirkų užfiksavimas, tačiau ir geros emocijos, tarpusavio ryšio stiprinimas, - sako mama Emilija. - Viskas prasidėjo nuo akimirkos, kai supratau, jog neturiu nė vienos nuotraukos iš vaikystės! Tuo metu laukiausi vaikelio ir, kaip dabar įprasta daugeliui mamyčių, laukimo džiaugsmą įamžinau fotosesijoje. Po kiek laiko, kai vaikeliui sukako vienas mėnuo, suorganizavome fotosesiją namuose. Vėliau su vyru sugalvojome, kad reikia fotosesijos gamtoje ankstyvą pavasarį.


Taip pat buvome pakviesti dalyvauti įdomiame fotografės Annos Smile projekte "Žindymas - gamtos dovana" - tąkart mane, žindančią kūdikį, Anna įamžino šalia lėktuvo, mat skraidymas - didelė mano aistra.


Dabar Rojui 2,4 metų, o fotosesijos vis dar vyksta - fotografavomės pirmo ir antro gimtadienio proga, o kartais fotosesijas organizuojame ekspromtu, kai tiesiog turime laisvo laiko ar pasitaiko geri orai. Tik artėjant Kalėdoms šmėstelėjo mintis, jog esame užfiksavę įvairių akimirkų, tačiau šventinės kalėdinės fotosesijos neturime. Greitai susiradome fotostudiją ir netgi nuvykome fotografuotis į kitą miestą! Fotosesijos metu vyravo ypatinga šventinė nuotaika, kurią stiprino ir nuostabios dekoracijos. Manau, viskas pavyko puikiai!


Änot Emilijos, sūnelis Rojus jau priprato fotografuotis ir visuomet išlieka ramus, tad fotografams pavyksta užfiksuoti vaiko emocijas.


"Priprato net ir vyras, nors anksčiau dūsaudavo: "Ir vėl", - juokiasi Emilija ir prisipažįsta, kad pačiai labai patinka fotosesijoms ruoštis ir puoštis. - O dabar laukiame daug sniego - pasiilgome žiemos linksmybių ir norime jas įamžinti".


Mama Emilija, tėtis Paulius ir sūnus Rojus
Mama Emilija, tėtis Paulius ir sūnus Rojus
Irmanto Bakšos nuotr.Mama Emilija, tėtis Paulius ir sūnus Rojus
Mama Emilija, tėtis Paulius ir sūnus Rojus
Irmanto Bakšos nuotr.


Mama Emilija ir sūnus Rojus
Mama Emilija ir sūnus Rojus
Irmanto Bakšos nuotr.


Sūnus Rojus
Sūnus Rojus
Irmanto Bakšos nuotr.Mama Emilija
Mama Emilija
Gabrielės Radavičiūtės nuotr.Sūnelis Rojus
Sūnelis Rojus
Gabrielės Radavičiūtės nuotr.Emilija ir Rojus
Emilija ir Rojus
Justinos Rakauskaitės nuotr.Rojus
Rojus
Anželikos Šarendaitės nuotr.Rojus
Rojus
Dariaus Baltakio nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis