Motinos dienai skirta nėščiųjų fotosesija dovanojo daug gerų emocijų

Motinos dienos proga į vieną būrį surinkome devynias žavingas besilaukiančias moteris, po kurių širdimi plaka dar mažų širdelių.

Šiltą pavasario popietę į fotosesiją Vilniuje esančiuose „Vilkės namuose“ rinkosi devynios žavios moterys. Būsimųjų mamų fotosesija sutapo su artėjančia Motinos diena. Visoms moterims tai ypatinga šventė, ypač toms, kurios laukiasi pirmojo vaikelio.


Žurnalas TAVO VAIKAS pakalbino visas moteris, paklausdamas, kaip jos įsivaizduoja būsimąjį vaikelį.Tarp moterų buvo ir tokių nėštukių, kurios laukiasi ir pirmojo vaikelio, ir antrojo, na, o viena būsimoji mamytė nešioja dvynukus! Visus šios fotosesijos nėščiųjų interviu galite skaityti gegužės mėnesio TAVO VAIKO žurnale.


„Emrata Photography“ nuotr.


„Emrata Photography“ nuotr.


„Emrata Photography“ nuotr.


Fotosesijos metu būsimąsias mamas papuošė YCHO. Tai prekės ženklas sukurtas ypatingai, charizmatiškai ir originaliai asmenybei. Beje, fotosesijoje dalyvavo ir viena YCHO bendraįkūrėjų, kuri laukiasi pirmagimio. Pasak kūrėjų, visi gaminiai gaminami su didele meile ir atsidavimu, todėl galima drąsiai sakyti, kad YCHO – tai ne vien tik gaminys, tai gyvenimo būdas ir neatsiejama stiliaus dalis. Šiuo metu kolekciją sudaro odos gaminiai, kuprinės, rankinės, megztiniai, kardiganai, suknelės ir dar daug visko, ką rasite YCHO STUDIJOSE, „Outletpark“ iš lauko pusės, prie A įėjimo (Verkių g. 29, Vilnius), ir Užupio g. 10, Vilnius. 


„Emrata Photography“ nuotr.


YCHO dauguma drabužių yra vieno dydžio, todėl puikiai tinka besilaukiančiai moteriai, prisitaiko prie kūno formų, leidžia jaustis drąsiai ir stilingai. 


„Emrata Photography“ nuotr.


Modelio darbas tikrai nelengvas, kad ir kokius gražius drabužius demonstruotum. Atokvėpis reikalingas visiems, o ypač besilaukiančioms moterims. Koks smagumėlis atokvėpio minutę atsigerti vandens ir linksmai pakrykštauti visoms drauge. Juolab kad nėščiosioms specialistai kasdien rekomenduoja išgerti ne mažiau nei 8 stiklines vandens. Su kompanija net vanduo skanesnis.„Emrata Photography“ nuotr.


Lengvas vanduo RASA LIGHT - lengvai dienai! Nepamirškime, kad kasdieniam vandens vartojimui svarbu rinktis natūralų mineralinį vandenį. Žemės gelmėse vanduo RASA LIGHT natūraliai prisotinamas mineralinėmis medžiagomis – kalciu, magniu, kaliu, natriu ir dar daugeliu kitų, tačiau dėl subtiliai subalansuoto šių medžiagų kiekio yra tyras ir švelnaus skonio. Natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT tinka net kūdikių maisto gamybai, nulis kalorijų, šarminis, išgaunamas iš miškingos bei švarios vietos Druskininkuose. RASA LIGHT – sveikas dienos įprotis! „Emrata Photography“ nuotr.


Dėkojame visoms fotosesijos dalyvėms bei partneriams!


Už erdvę ir šiltą bndradarbiavimą – „Vilkės namai“, Vilnius.

Nuotraukos: „Emrata Photography“.

Drabužiai, rankinės ir kiti odiniai aksesuarai: prekės ženklo YCHO.

Sportiniai bateliai: „Sportland“ („Adidas“, „Converse“, „Nike“).

Makiažas: Jurgita Gudaitienė („Mary Kay“), Julia Škulov („Mary Kay“).

Plaukų stilius ir makiažas: MUA Lina Kaupelė („Hauschka“).

Meškučiai: „CD Style“.

Užsakymo nr.: PT_55562

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis