Homeopatija gydo ne tik vaiko kūną, bet ir sielą

Pas gydytoją homeopatą mamytė neretai atveda vaiką pajuodusiais paakiais, nedrąsų ir išsigandusį. Pavartojus tinkamų vaistų ir skyrus procedūrų ratilai paakiuose išnyksta, vaikas šypsosi. Tad švelnioji medicina keičia ne tik vaiko fizinę savijautą, bet ir nuotaiką, elgesį.

Alerginės ligos

Kad homeopatinių vaistų sudėtyje nebūtų medžiagų, kurioms vaikas alergiškas, gydytojas vaiką tiria dr. R. Folio metodu ar kompiuterine diagnostika ir testuoja vaistus. „Neretai tiriant vaiką, paaiškėja, kad jis turi kirminų - askaridžių ar spalinių. Vienas berniukas iš pajūrio lankėsi pas alergologus Vilniuje, Kaune, bet niekam neatėjo į galvą, jog alerginės odos reakcijos, sloga vargina dėl kirminų.

Vieni vaistai naikina tik kirminus, bet kiaušiniai ar lervutės išlieka. Tad būtina nustatyti, kuris homeopatinis vaistukas tinkamas", - sako gydymo ir diagnostikos centro „Natūra Munda" vadovė Daiva Aušra Earle. Ji prisimena ir dvi sesutes, kurias berdavo nuo šokolado, apelsinų. Sunaikinus kirminus jos vėl galėjo viską valgyti. 

Imuniteto stiprinimas

Plaučių uždegimu ar kita bakterine liga sergantį vaiką reikia gydyti antibiotikais. Tačiau jie naikina gerąsias žarnyno bakterijas, silpnina imunitetą. Todėl kartais įsisuka ydingas ratas: vaikas pasveiksta, tačiau netrukus vėl suserga. Tuomet vaikui gelbsti vaistažoliniai ir homeopatiniai vaistukai, kurie stiprina imunitetą, subalansuoja žarnyno mikroflorą. Bet gydytojai, kurie neturi kompiuterinės diagnostikos prietaisų, negali nustatyti funkcinės organų būklės ir testuoti vaistų. Todėl jų išrašo pagal aprašą. Jei nepadeda, bando kitus. Laikas eina, vaikas vis serga... Todėl pirmiausia būtina vaiką ištirti ir testuoti vaistus. 

Naktinis šlapinimasis

Ši bėda neretai vargina sutrikus vaiko bioenergijos tėkmei. Ją normalizavus elektroakupunktūra su specialiu stimuliatoriumi, vaiko lovelė lieka sausa. Jei vaikas dirglus, stimuliuojami su nervų sistema susiję taškai. Yra vaikų, kurie šlapinasi į lovą ir nesinervina. Tada stimuliuojami šlapimo takų energetiniai taškai. Įsisenėjusią, metų metais varginusią bėdą galima panaikinti per 3 sav. Pasak neurologo Raimondo Greičiaus, rezultatai blogesni, jei vaikas yra mažas, tarkim 4 m. Su mažyliu sunku susitarti, nes bijo adatų ir medicininės aparatūros. Todėl patariama gydymą pradėti nuo 5 m. amžiaus. 

„Streikuojantis " pilvukas

Jei vaikas nevalgus, jam skauda pilvuką, ligoniuką reikia ištirti ir žarnyno funkciją pagerinti vaikui pritaikytais vaistais 

Akys

Homeopatiniai vaistai išgydo uždegimą, kitas ligas, o trumparegystę mažina magnetinė pulsinė banga, kuri veikia smegenis. Vaistų injekcijomis ir „Bemer" (pulsuojančio magnetinio lauko aparato) procedūromis vienam mokiniui regą pavyko pagerinti 1,5 dioptrijos. 

Randai po sužeidimų

Net ir paprastiems, nesukietėjusiems randams reikia profilaktinių procedūrų - nuskausminamųjų arba priešrandinių vaistų. Juk randai trukdo tekėti organizmo energijai, atsiranda ,,bioenergetinė blokada". Homeopatinio preparato - dažniau jų ,,kokteilio," suleidžiamas mikroadata į randą ar šalia esantį sveiką audinį. Jei randas, tarkim blokuoja skrandžio meridianą, vaikas gali skųstis virškinimo bėdomis. Raudoni, sukietėję randai mažinami taikant įvairias terapijas, tarp jų ir minėtą „Bemer" terapiją (naudojama speciali šviesa, kuri teigiamai veikia kraujagysles ir gerina ląstelių kraujotaką), leidžiant vaistų į randus. Po procedūrų grįžta normali odos būklė ir spalva. „Ši terapija tinka ir imunitetui stiprint", - tikina gydytojas R. Greičius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis