Išmanusis termometras vaikams: 10 faktų, kuriuos turime žinoti

(2)

Kiekviena šeima, auginanti vaikus, vaistinėlėje privalo turėti patikimą, saugų ir patogų termometrą. Šiandien, kai pasiūla didžiulė, labai svarbu nepaskęsti informacijos jūroje. Jūsų dėmesiui – 10 argumentų, kodėl „Microlife“ bekontaktis termometras „NC200“ yra geriausias šeimos pasirinkimas.

Matavimas per kelias sekundes


Naujos kartos bekontaktis termometras matuoja temperatūrą nesiliečiant prie kūno ir tik per 3 sekundes – patogiau ir saugiau nebūna! „NC200“ matuoja kaktos odos paviršiaus spinduliuojamą IR spindulių energiją, kuri sukaupiama per lęšį ir konvertuojama į skaitmeninę temperatūros išraišką.  


Tikslumas


Nuo kitų termometrų „Microlife“ bekontaktis termometras „NC200“ skiriasi tuo, kad jame yra automatinė atstumo kontrolė. Turbūt esate matę, kaip kartais tėvai matuoja temperatūrą kaktos srityje: laiko termometrą rankoje, įjungia ir tada judina jį link kaktos. Toks matavimas tikrai nėra tikslus. Tuo tarpu naujasis „NC200“ nematuoja temperatūros tol, kol nepasiektas optimalus atstumas (ne daugiau 5 cm) iki kaktos. Termometras nusistato atstumą ir tik tada automatiškai pradeda matavimą. Automatinė atstumo kontrolė užtikrina idealų tikslumą.  


Higieniškumas


Termometras neturi jokio tiesioginio sąlyčio su oda, todėl yra itin higieniškas sprendimas, tinkamas naudoti net medicinos įstaigoje. Labai patogu, kad nereikia jo kas kartą dezinfekuoti. Pakanka pavalyti, kai stikliukas apdulkėja ar apsineša pieno, arbatos dalelėmis. Nėra stiklo šukių ar gyvsidabrio pavojaus, todėl termometras visiškai saugus naudoti vaikams.


Gamintojo nuotr.Patogi atmintis 


Termometras turi net 30 matavimų atmintį su datos ir laiko žyma. Vadinasi, jei negaluojantį mažylį prižiūri auklė ar močiutė, grįžę tėvai gali sekundžių tikslumu matyti, kokią valandą ir kokia buvo ligoniuko temperatūra. 


Apie karščiavimą įspėjantis garso signalas


Termometras turi įdiegtą Silent GlowTM technologiją – jeigu kūno temperatūra yra pakilusi daugiau kaip 37,5 laipsnių, apie tai įspėja specialus garso signalas ir termometro ekranas užsidega raudona spalva. Visuomet matuokite temperatūrą toje pačioje vietoje. Skirtingose kaktos srityse temperatūra gali šiek tiek skirtis.


Daugiafunkciškumas


Itin didelės termometro panaudojimo galimybės. Perjungus į kitą režimą, jis tinka bet kokio daikto paviršiaus temperatūrai matuoti. Galima matuoti vandens, maisto, aplinkos temperatūrą nuo 0 iki 100 laipsnių diapazone. Taigi, termometras padeda ne tik ligos atveju stebėti kūno temperatūrą, bet ir praverčia kitose situacijose – maudant mažylį, ruošiant jam arbatėlę ar košę.


Gamintojo nuotr.Patogus naudoti naktį


Jeigu norite pamatuoti miegančio mažylio temperatūrą ir jo neprikelti, šis termometras turi apšviestą ekraną. Labai patogu naudoti nakties metu. Dėl unikalios daviklio konstrukcijos ir sudėtingo infraraudonųjų spindulių sensoriaus termometras gali labai tiksliai ir patikimai išmatuoti temperatūrą. 


Saugu transportuoti


Termometras turi itin patogią dėžutę, tad jį galite saugiai vežtis su savimi, kur tik pageidaujate – atostogaudami, važiuodami pas močiutę ar į gydymo įstaigą.


Gamintojų nuotr.Garso kontrolė


Jeigu jums nepatinka termometro skleidžiamas garsinis signalas, jį galite išjungti vieno mygtuko paspaudimu. Tai aktualu ir tada, kai matuojate temperatūrą snaudžiančiam mažyliui nenorėdami jo prižadinti.  


Patikrintas klinikinių tyrimų metu


Termometras yra aukštos kokybės gaminys, pagamintas pagal naujausias technologijas ir kliniškai testuotas remiantis tarptautiniais standartais. Suteikiama 5 metų garantija nuo pardavimo datos. 


Daugiau informacijos rasite: www.microlife.lt

Užsakymo nr.: PT_50644

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis