Jūsų šeimos stalui – mėsos gaminiai be alergenų

Mėsos perdirbimo įmonė „Samsonas“ skaičiuoja 28–uosius metus ir visus šiuos veiklos metus įmonės stiprybė ir sėkmė – kokybiški ir aukštos maistinės vertės mėsos gaminiai.

Juk ne veltui ir naujasis „Samsono“ šūkis – „Paragauk geriausio“ primena vartotojams, kad kiekvienas galime rinktis paragauti geriausius mėsos gaminius ir, svarbiausia, kad nepamirštume, jog jaučiamės taip, ką valgome.


Galvodamas apie savo ir pirkėjų vaikus „Samsonas“ kartu su profesionaliais specialistais bei bendradarbiaudamas su okietijos ir Lenkijos laboratorijomis rado sprendimą, kaip pagaminti mėsos gaminius be alergenų. Ir štai 2018 metų pabaigoje „Samsonas“ Lietuvos rinkai pristatė naujo žaismingo įvaizdžio „Samsoniukų“ virtą dešrą ir dešreles be alergenų. „Samsoniukų“ gamybai naudojamos tik tos žaliavos ir prieskoniai, kurių sudėtyje nėra alergenų.„SAMSONIUKŲ“ GAMINIAI –


•be alergenų


• be pridėtinių skonio stipriklių (E621)


•be pridėtinių dažiklių


•be pridėtinių tirštiklių


•be pridėtinių fosfatų
Naujiena Lietuvoje – „Samsoniukų“ virtos dešrelės su kokosų pienu. Tradiciškai į virtas dešreles norint pagerinti juslines savybes ir išgauti kuo švelnesnį skonį, kuris būtų priimtinas vaikams, naudojami pieno milteliai. Tačiau tokiose dešrelėse yra laktozės, kuris yra stiprus alergenas. O štai kokosų pienas – puiki alternatyva norint išgauti panašų švelnų skonį nenaudojant tradicinių pieno miltelių. Samsoniukų su kokosų pienu virtos dešrelės – puiki alternatyva vaikams bei jų tėvams, kurie turi alergijų ir netoleruoja laktozės.Samsoniukų personažai


Samsoniukas berniukas su savo jaunesne sesute Samsoniuke turi suaugusiesiems nematomus draugus – kipšiukus. Samsoniukų draugai kipšiukai – fantastiniai personažai, gyvenantys vaikų vaizduotėje. Mėgsta išdykauti, juokauti ir juokinti, kaip ir visi vaikai.


 Kipšiukas Mitas – aštuonkojis visada linki vaikams gero apetito, rūpinasi, kad Samsoniukai būtų pavalgę. O labiausiai pasaulyje jis mėgsta kokosų pieną ir balionus.


Kipšiukas Mitas 
Kipšiukas Mitas 


Kipšiukas Niurzgla – Samsoniukui ant galvos užsikoręs geltonasis Niurzgla visada burbuliuoja ir yra kuo nors nepatenkintas, nors labai mėgsta būti su draugais ir krėsti išdaigas.


Kipšiukas Niurzgla
Kipšiukas Niurzgla


Kipšiukas Titas – visada patenkintas, besišypsantis, laimingas ir yra visų žaidimų siela. 


Kipšiukas Titas
Kipšiukas Titas


Užsakymo nr.: PT_54119

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis