Susižeidusiam vaikui – pagalba natūraliam odos gijimui

Jie bėga, mina dviračio pedalus, žaidžia klases. Parpuola, nusibrozdina, susižeidžia, verkia. „Sofargen spray“, žaizdų ir žaizdelių priežiūrai skirtas purškalas su mikronizuotu sidabru – nepamainoma pagalba auginant vaikus. 

Purškalo sudėtyje esantis sidabro sulfadiazinas, metalo organinis junginys ir lengvas kaolinas yra unikalus ir naujoviškas duetas nedideliems odos pažeidimams gydyti. Užpurškus neskauda ir negraužia. Lengvas kaolinas sukuria mechaninį barjerą nuo išorės veiksnių, apsaugo pažeistą odą, džiovina ir sugeria uždegiminį skystį. Sidabro sulfadiazinas žaizdą dezinfekuoja ir išlaiko žaizdos aplinką švarią, t. y. „neprileidžia“ bakterijų iš aplinkos. Kitaip nei kiti antiseptikai, nepažeidžia sveikų odos ląstelių.


Gamintojo archyvas


Užpurkšta priemonė nenubėga, laikosi tik ant žaizdos (nubyra nuo sveikos odos). Nepalieka dėmių ant drabužių ar odos. Tinka nėščiosioms ir vaikams. Speciali „Sofargen Spray“ formulė palengvina ir paspartina natūralų gijimo procesą.


„Sofargen Spray“ – vienas purškimas – trigubas poveikis:


• Naikina bakterijas, saugo nuo užkrato;


• Palaiko tinkamą žaizdos drėgmę;


• Greičiau gyja žaizda.


Atnaujinta SOFARGEN SPRAY pakuotė
Atnaujinta SOFARGEN SPRAY pakuotė
Gamintojo archyvas


Sudėtis:


9,7 g lengvo kaolino; 0,1 g mažų dalelių sidabro sulfadiazino; hidrofobinis koloidinis silicio dioksidas 0,1 g; 0,1 g kalcio gliukonato monohidrato; 70,0 g butano. 


Produkto ieškokite „Eurovaistinėse“ ir „Gintarinėse“ vaistinėse.

Užsakymo nr.: PT_57325

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis