Trise po pasaulį: saulėtoji Dominika

Živilė ir Valdas Venskai 11 metų gyveno Londone, ten susilaukė sūnaus Toro (1,5 m.). Valdas dirbo Lietuvos Respublikos ambasados Jungtinėje Karalystėje vairuotoju, o Živilė – „Virgin Trains“ bendrovėje. Vieną gražią dieną jie nusprendė viską mesti ir iškeliauti trise po pasaulį. Jų ankstesnius maršrutus rasite čia.


Šį kartą šeima nukeliavo į Dominikos Respubliką. Anot keliautojų, beveik visa Dominika yra vienas didelis kurortas, nes beveik iš bet kurio šalies taško galima lengvai pasiekti išsvajotą paplūdimį. Čia šiltas ir skaidrus vanduo, baltas smėlis, vėjyje šnarančios palmės – visa tai sukuria tobulą atostogų nuotaiką.Dominika - poilsiautojų rojus
Dominika - poilsiautojų rojus
Asmeninio albumo nuotr.Valdas, Živilė ir Toras - Dominikoje
Valdas, Živilė ir Toras - Dominikoje
Asmeninio albumo nuotr.Valdas, Živilė ir Toras - Dominikoje
Valdas, Živilė ir Toras - Dominikoje
Asmeninio albumo nuotr.Dominikoje
Dominikoje
Asmeninio albumo nuotr."Vieta, kurioje apsistojome, t. y. Sosua, dar prieš 10 metų buvo mažas žvejų kaimelis. Dabar tai jau kurortinis miestelis su viešbučiais, restoranais, barais ir kitomis pramogomis. Išėjus pasivaikščioti į miestelį, pastebime, kad vienoje vietoje – skurdžios lūšnos, kitoje – puošnios vilos. Šalis neturtinga, dauguma gyvena tik iš turizmo, - pasakoja Živilė. - Žmonės malonūs, dauguma šypsosi, sveikinasi, ypač kai mes su vaiku – Toriukui mojuoja, siunčia oro bučinius. Su vaikišku vežimėliu važinėti sunku, nes šaligatviai baisūs – siauri, duobėti, kai kur iš viso jų nėra. Gerai, kad vežimo dažnai ir neprireikė, su juo važiuojame tik iki parduotuvės maisto apsipirkti ir jeigu išvažiuojame kažkur toliau.


Su Toru eiti į parduotuvę yra tikras iššūkis. Jis jau spėjo pasižymėti savo klykimu, dauguma darbuotojų jį spėjo įsidėmėti: kai pamato, jam mojuoja ir rodo vieni kitiems pirštu: „Žiūrėk, čia tas vaikas, kuris klykia.“ Aš prie Toro klykimo jau esu pripratusi, kažkaip dėmesio per daug nekreipiu, aišku, bandau jį nutildyti, duodu kokį nors sausainuką pagriaužti ar sulčių atsigerti, dažniausiai tąkart padeda, o Valdas kartais apsimeta, kad jis ne su mumis".


Keliautojų įspūdžius, nuotykius ir iššūkius keliaujant po Dominiką skaitykite žurnalo "Tavo vaikas" kovo numeryje, kuris prekyboje pasirodys vasario 24 dieną. Žurnalą nusipirkti (kaip ir ankstesnius numerius) galite internetu (PIRKTI), taip pat turime nuostabių prenumeratos pasiūlymų ir dovanų (PRENUMERUOTI).Kovo numeris
Kovo numeris
Redakcijos archyvo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis