Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Kuo ypatingi merinosų vilnos drabužiai?

Vaikiški merinosų vilnos drabužėliai – vieni natūraliausių, kokių tik galime pasiūlyti savo mažyliams.

Merinosų avių vilna užaugusi gamtoje, šviežiame ore, iš žalios žolės, švaraus oro, vandens ir saulės. Merinosų vilna yra žinoma kaip vienas geriausių ir kokybiškiausių natūralių pluoštų pasaulyje.

Ypač tinka jautriausiai vaikų grupei

Prabangiai švelnūs ir minkšti merinosų vilnos drabužėliai natūraliai kvėpuoja, neskatina prakaitavimo, efektyviai palaiko optimalią vaiko kūno temperatūrą – pasirūpina, kad mažyliai jaustųsi šiltai, kai aplinkui vėsu, bei neperkaista, kai karšta. Tai ypač aktualu neišnešiotukams bei naujagimiams, kurie dar nemoka patys reguliuoti kūno temperatūros ir yra linkę perkaisti dėvėdami sintetinių pluoštų drabužius. Taip pat dėl šių savybių merinosų vilnos drabužėliai gali būti dėvimi ne tik žiemą, bet ir visus metus.

Merinosų vilna turi unikalią savybę sugerti iki trijų kartų savo svorio drėgmės, tuo pačiu metu likdama sausa ir neprilipti prie kūno. Tai ypač aktualu vaikams, kurie linkę daug prakaituoti. Dėvėdami merinosų vilnos apatinius drabužėlius ir suprakaitavę jie jausis patogiai, o šaltas oras ar vėjas jų neperšaldys.

Merinosų vilnos drabužėliai yra gan ploni, švelnūs, „nekanda", nedirgina net jautriausios kūdikio odelės. Nors būna įvairių išimčių, todėl pirmuosius kūdikio drabužėlius patartina įsigyti natūralios, nedažytos spalvos.

Gamintojo atstovų nuotr.

Pagerina kūdikių miegą

Kūdikiai ir vaikai greičiau užmiega, geriau miega bei išsimiega, dėvėdami merinosų vilnos miegmaišiukus, pižamas, naktinukus ar užsikloję merinosų vilnos apklotu. Tyrimais įrodyta, kad kūdikiai, dėvėdami merinosų vilnos miego drabužius arba įsupti į merinosų vilnos antklodėles, apklotėlius, miegmaišiukus, miega ilgiau, verkia mažiau, valgo geriau, priauga pakankamai svorio.

Merinosų vilnos drabužėlius rekomenduojama dėvėti prie pat odos. Taip geriausiai atsiskleidžia vilnos gerosios savybės, o tuo pačiu metu puoselėja mažylių odelę. Merinosų vilna susideda iš tokių pat baltyminių medžiagų, kaip ir žmogaus oda: proteinų ir kerotinų, savyje turi lanolino. Kaip tik todėl merinosų vilnos drabužiai dar vadinami „antrąją oda".

Priežiūra – ypač paprasta

Mamytėms patiks merinosų vilnos drabužėlių priežiūra. Pirmiausia merinosų vilna turi apsauginį sluoksnį, kuris „atstumia" dėmes ir kvapus, todėl dažnai skalbti nereikia. Skalbti merinosų vilnos drabužėlius rekomenduojama skalbimo mašina, vilnai skirtu režimu.

Jūsų mažylis vertas jų

Jūsų mažyliai nusipelnė geriausių savybių turinčių drabužėlių – merinosų vilnos drabužėlių. Daugelis tėvelių, pabandę merinosų vilnos gaminius, sako, kad tai idealiausias pasirinkimas šeimoms, kurios vertina patogumą, natūralumą, sveikatą, ekologiškumą. Vaikiški merinosų vilnos drabužėliai – tai puiki dovana jūsų mažyliui iš pačios gamtos.

Daugiau informacijos – http://www.green-rose.lt/

Užsakymo nr.: PT_72001628

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?