Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Lygiai po mėnesio, kovo mėnesio pirmą dieną, Kylie Jenner savo instagramo paskyroje publikavo pirmąją dukrytės Stormi Webster nuotrauką su prierašu, kad jos mažajam angeliukui šiandien sukako mėnuo.

my angel baby is 1 month old today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Mar 1, 2018 at 2:50pm PST

Instagrame 105 milijonus (!) sekėjų turinti Kylie netruko sulaukti daugybės patiktukų. Štai šiandien, praėjus savaitei po nuotraukos publikavimo, „patinka“ paspaudė daugiau kaip 12 milijonų šio socialinio tinklo vartotojų!

Tačiau kartu su susižavėjimo šūksniais pasigirdo ir kritikos. Šįkart taikinyje atsidūrė Kylie nagai. Internautai sakė, kad auginant naujagimį turėti tokio ilgumo priaugintus nagus yra neįtikėtina. Viena vartotoja tiesiai šviesiai paklausė: „Kylie, papasakok, kaip tu su tokiais nagais keiti dukrytei sauskelnes?“.

Realybės šou ir instagramo žvaigždė aplinkinių dėmesio niekada nestokojo, o jos santykiai su reperiu Travis Scottu, kuris yra mergaitės tėtis, visada buvo po padidinamuoju stiklu. Beje, susitikinėti su Travis mergina pradėjo tik praėjusių metų balandį, o rugpjūtį jai suėjo 20 metų.

Jaunai mamytei beveik pavyko nuslėpti nėštumą, o kai tai jau tapo akivaizdu, Kylie sakė besidžiaugianti, jog taps jauna mama ir pridūrė, jog labai myli vaikus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis