Kokios įžymybės augina įsivaikintus vaikus?

Kai kurios garsenybės įsivaikinti ryžtasi po nesėkmingų bandymų susilaukti vaiko, kitos augina ir biologinius, ir įvaikintus mažylius.


Pati žinomiausia Holivudo daugiavaikė mama yra Angelina Jolie, kuri kartu su vyru Brad Pitt augina šešis vaikus - tris berniukus ir tris mergaites. Trys iš jų yra biologiniai, o trys įvaikinti vaikai. Maddox'ą Angelina įsisūnijo, kai Kambodžoje filmavosi filme „Už ribų". Zahara gimė Etiopijoje, kur ją įsivaikino iš prieglaudos. Trimetį berniuką Pax'ą iš Vietnamo aktorės šeima įsisūnijo 2007 metais. Atrodo, kad sėkmingi Holivudo aktoriai dar nenusprendė baigti įsivaikinimo procesų.


Vida Press


Sharon Stone buvo ant beprotybės ribos. Juk ji turėjo viską (jaunystę, turtus, populiarumą), tačiau neturėjo svarbiausio - vaiko. Po trijų nesėkmingų bandymų pagimdyti vaiką vyrui Phil Bronstein, pora nusprendė įsivaikinti mažylį. Taip 2000 metais šeimoje atsirado Roan Jozeph Bronstein. Vėliau išsiskyrusi aktorė įsisūnijo dar du berniukus - Laird Vonne Stone ir Quinn Kelly Stone.


Sharon Stone
Sharon Stone
Vida Press


Viena pačių seksualiausių ir protingiausių šiuolaikinių aktorių (jos IQ koeficientas yra itin aukštas) mano, kad svarbiausia ne kas davė vaikui gyvybę, o kas jį užaugino. „Kartais man atrodo, kad ne aš pasirinkau savo vaikus, o jie pasirinko mane. Iki keturiasdešimties aš nesvajojau apie motinystę, o po to paaiškėjo, kad tai yra geriausias mano vaidmuo", - viename iš interviu sakė aktorė.

Santuokoje su Tom Cruise aktorė Nicole Kidman įsivaikino du vaikus - dukrą Isabella Jane ir sūnų Connor Anthony. Po skyrybų vaikai liko su Nicole. Antroje santuokoje su australų dainininku Keith Urban garsioji australė augina dvi dukras, iš kurių vieną - dukrą Faith Margaret išnešiojo surogatinė motina. Šiandien Nicole yra labai laiminga ir sako, kad „99 procentai jos gyvenimo - bendravimas su vaikais ir vyru".


Nicole Kidman
Nicole Kidman
Vida Press


2010 metai Sandrai Bullock buvo sudėtingi: ji gavo Oscarą už geriausią moters vaidmenį filme „Nematoma pusė", išsiskyrė su vyru, kuris buvo jai neištikimas, įsisūnijo žavingą berniuką Louis Bardo, kurį ji pavadino savo mėgiamo dainininko Louis Armstrong garbei.


Sandra Bullock
Sandra Bullock
Vida Press


1993 metais Michelle Pfeiffer įsivaikino mergaitę Claudia Rose. Mergaitė augo prieglaudoje, tačiau vos tik Michelle nusprendė ją pasiimti, iš karto atsirado tėvas, kuris nusprendė užsidirbti iš tokios likimo siųstos dovanos. Jis pabandė prisiteisti iš aktorės 75 tūkstančius JAV dolerių, tačiau bylą pralaimėjo. O po metų aktorei su vyru TV prodiuseriu David Kelley gimė jų bendras vaikas - John Henry Kelley.


Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
Reuters/Scanpix


Aktorei šeima yra svarbiausias dalykas gyvenime ir tam, kad ją išsaugotų, ji yra pasiryžusi paaukoti savo karjerą. Nenorėdama išsiskirti su vyru ir vaikais, Michelle Pfeiffer atsisakė kai kurių perspektyvių vaidmenų, tarp kurių buvo vaidmenys filmuose „Esminis instinktas" ir „Evita".

2006 metais Meg Ryan įsivaikino mažą mergaitę Daisy, kuri gimė Kinijoje. Kodėl būtent mergaitę iš Kinijos? Nes Kinijoje yra gimstamumo kontrolė, tad dažnai vaikai yra nereikalingi, paaiškino aktorė. Be to, šioje šalyje įsivaikinimo sistema yra pagrįsta loterija, kas labai patiko aktorei. „Tu pasakai tik vaiko amžių, kurį nori įsivaikinti, na, ir kartais lytį. O po to - loterija. Tai panašu į tikrą gimimą! Tu tiesiog gauni tą vaiką, kurį gauni. Nereikia praeiti to siaubingo pasirinkimo proceso, kuris žemina ne tik tave, bet ir tą žmogų, kurį ruošiesi priimti į savo šeimą", - sako aktorė.


Meg Ryan
Meg Ryan
AFP/Scanpix


2012 metų kovo mėnesį paaiškėjo, kad Oscarą laimėjusi Holivudo aktorė Charlize Theron įsivaikino berniuką. Mažasis Jackson gimė JAV, jis afroamerikietis, o Charlize yra beprotiškai laiminga. Ji ima vaiką su savim visur - į treniruoklių salę, į verslo derybas, į filmavimus ir į vakarėlius.


Charlize Theron
Charlize Theron
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis