Ar Kim Kardashian išties buvo įsodintas vyriškos lyties embrionas?

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian laukiasi antrojo vaikučio. Berniuko.


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Vos paskelbus apie Kim Kardashian nėštumą, imta spėlioti, ką - brolį ar sesę ji padovanos savo dvejų metų dukrytei North West? Ilgai spėlioti nereikėjo, nes švęsdama Tėvo dieną, Kim Kardashian socialiniuose tinkluose pranešė, kad laukiasi berniuko.

„Tu toks geras tėtis North, ir būsi geriausias tėtis mūsų būsimam sūnui!" - džiugiai parašė žvaigždė pranešime savo vyrui dainininkui Kanye West.

Tai, kad visada norėjo turėti du vaikus - berniuką ir mergaitę - Kim neslėpė niekada. Apie tai ji yra užsiminusi ne kartą.

Pranešus naujieną apie būsimo vaikučio lytį, imta spėlioti, ar tai gražus atsitiktinumas, ar pasinaudojimas medikų paslaugomis. Medicina šiais laikais gali garantuoti būsimo vaiko lytį, įsodindama norimos lyties embrioną moteriai į gimdą.

Tiesa, toks būdas daugelyje šalių yra nelegalus ir leidžiamas tik medicininiais tikslais, tada, kai kyla pavojus mamos ar vaiko gyvybei. Pavyzdžiui, tada, kai tėvai turi genetinę ligą, kurią gali perduoti tik vienos lyties vaikui.

Informuodamas apie Kim nėštumą, leidinys „US Weekly" pranešė, kad 34 metų Kim pageidavo, kad dirbtinio apvaisinimo metu jai būtų įsodinti tik vyriškos lyties embrionai.

Procedūra kainuoja nuo 17 tūkst. dolerių (15,5 tūkst. EUR). Gydytojai laboratorijoje atskiria apvaisintus norimos lyties embrionus, o tada implantuoja juos į gimdą.

Tačiau Kim Kardashian atstovas paneigė šias kalbas, sakydamas, kad „ši istorija yra išgalvota".

Tamsiaplaukei gražuolei ilgai nepavyko pastoti antrą kartą, ir visas vaisingumo problemas ji užfiksavo savo šeimos realybės šou „E!"

Žvaigždė ir jos vyras, 38 m. Kanye labai stengėsi pradėti antrą vaiką, ir paskutiniuose realybės šou epizoduose ji net skundėsi, kad ją labai išvargino visos procedūros - nesibaigiantys ovuliacijos tikrinimai ir biopsija, ir ji jau beveik buvo linkusi pasiduoti.

Tačiau naujų serijų anonse, skelbtame pasibaigus ankstesniam sezonui, K. Kardashian ištarė savo seseriai Khloe Kardashian: „Ką tik pasidariau kraujo tyrimą, ir paaiškėjo, kad esu nėščia!“

Antrasis žvaigždžių poros vaikas turėtų gimti gruodį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis