Mila Kunis – apie motinystę ir pasimatymus su vyru

Milos Kunis ir Ashtono Kutcherio dukrytei Wyatt šiandien – 7 mėnesiai. Viena žaviausių Holivudo porų apie tapimą tėvais atsiliepia šiltai. Akivaizdu, kad gimus naujagimei, jų gyvenimo prioritetai buvo gerokai perstumdyti.

Kai Mila Kunis (31) ir Ashtonas Kutcheris (37) tapo pora po kelerių metų tiesiog buvimo draugais, milijonai jų gerbėjų patikėjo tikra meile.

Tai priminė šiuolaikinę pasaką Holivude, kai po daugelio nesėkmingų romanų du labai gražūs, linksmi, talentingi draugai susitiko ir... visa kita – jau meilės istorija.

Kaip gi gyvena jauna mama, sėkminga aktorė ir vieno iš mėgstamiausių amerikiečių aktoriaus žmona? Milos pamąstymai apie darbą, meilę bei vaikus.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis

Kliba idealia laikyta Holivudo šeima


Vida Press

Apie darbą

Vertinu kiekvieną filmą, kuriame vaidinau. Nesigailiu nė vieno priimto sprendimo.

Apie keliones

Man labai patinka viską išgyventi. Mėgstu per maistą restoranuose pažinti šalį, lankantis muziejuose sužinoti apie kitas kultūras.

Apie pasitikėjimą savimi

Žinoti, kas esi, reiškia pasitikėti savimi. Pasitikėjimas savimi, o ne pasipūtimas. Pasipūtimas – žinoti, kas esi, ir visiems išūžti ausis.

Vida Press

Apie savo tėvus

Jei vos sekundę imdavau skrajoti, mane labai greitai sugražindavo į realybę. Dirbau visą dieną ir vis tiek teko maldauti mobiliojo telefono. Paskui atėjo automobilio eilė. Dievuli, galima pagalvoti, prašiau asmeninio lėktuvo. Trypiau kojomis ir šaukiau, kol pagaliau gavau automobilį. Paskui padariau kažkokią kvailystę, ir tėvai iš karto atėmė raktelius. Pasakiau jiems: „Man rytoj reikia važiuoti į darbą." Jie atsakė: „Ką nors sugalvosi." Tokie tad mano tėvai, ir būtent todėl tvirtai stoviu ant žemės.

Apie išsilavinimo reikalingumą

Lankiau koledžą, nes atrodė, kad privalau mokytis. Baigiau vidurinę mokyklą, padariau viską, ką privalėjau padaryti.

Vida Press

Apie tai, kaip sunku pirmą kartą palikti dukrelę vieną

Buvo labai keista kažkur išeiti... Pirmą kartą palikau Wyatt per premjerą. Buvo labai keista. Gal todėl, kad pirmus keturis mėnesius buvau su ja kiekvieną dieną. Pravirkau. Iš tiesų. Tai labai keista. Labai keistas jausmas. Motinystės atostogų išėjusios mamos supras, kaip jautiesi, kai staiga tenka palikti savo vaiką.

Apie vaikus

Paprasčiausiai nenoriu, kad mano vaikai būtų niekšeliai. Man atrodo, dabar daug tokių vaikų. Mes (su Ashtonu Kutcheriu) tiesiog norime, kad mūsų vaikai būtų išauklėti, sąžiningi, geri, na tokie, apie kuriuos žmonės sako - koks geras vaikas.

Vida Press

Apie A. Kutcherio tėviškus gebėjimus

Jis - nuostabus tėvas. Jis šimtu procentų šeimoje, su mumis... Jo arkliukas – sauskelnių keitimas. Vos gimė Wyatt, jis jau pakeitė pirmas sauskelnes. Jis bet kokį vaiką suvystytų, tikras profesionalas.

Apie poros santykių svarbą gimus vaikui ir apie laiką vienas kitam

Jau anksčiau apie tai kalbėjau. Man patiko lauktis, patinka būti mama. Iš tikrųjų patinka. Kažkas davė mums su Ashtonu išmintingą patarimą dar tada, kai laukiausi – būtinai rasti laiko sau. Na, kartą per savaitę einame į pasimatymą. Ne dviese, dažniausiai tai būna dvigubas pasimatymas. Taip, tai būtina, kad nedingtų susidomėjimas vienas kitu, ryšys.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis