10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio

Sveikiname visas šeimas, kurios 2014 -aisiais tapo tėvais ir pristatome žinomas pasaulio poras, kurios dabar sūpuoja kūdikius.

Aktoriai Eva Mendes ir Ryanas Goslingas dukrytės susilaukė rugsėjo 12 -ąją ir ją pavadino Esmeralda Amada. „Aš maniau, kad mano bemiegės naktys jau seniai praeityje, tačiau tik dabar aš iš tiesų suprantu, ką reiškia bemiegės naktys", - juokavo viename interviu Eva.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ekrane - žvaigždė, namuose - mylintis daugiavaikis
Kaip savo vaikus auklėja Angelina Jolie

Vida Press

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris tėvais tapo rugsėjo mėnesį. Savo pirmagimę jie pavadino Wyatt vardu. Neseniai dalyvaudamas televizijos laidoje jaunasis tėtis pareiškė, kad jie apsieina be auklės ir yra tėvai "visu etatu".

Vida Press

Monako kunigaikštis Albertas bei jo žmona Charlene tėvais tapo gruodžio 10 -ąją. Berniukas Jacques ir mergaitė Gabriella gimė po cezario pjūvio operacijos.

Princas Albertas, princesė Charlene
Princas Albertas, princesė Charlene
AFP/Scanpix

29 -erių metų aktorė Scarlett Johansson rugsėjo mėnesį susilaukė dukrytės, kurią pavadino Rose. Vardas išrinktas močiutės garbei, vėliau sakė aktorė. Praėjus mėnesiui po gimdymo atskriejo nauja žinia iš aktorės namų, pasirodo, ji slapčia susituokė su Romainu Dauriacu.

Vida Press

Aktorė Drew Barrymore ir jos vyras Will Kopelmann - jau dviejų dukryčių tėvai. Balandžio mėnesį jiems gimė dukrytė Frankie, kuri turi vyresniąją sesę Olive.

Vida Press

Aktoriai Chrisas Hemsworthas ir Elsa Pataky kovo 18 -ąją susilaukė dvynių. Berniukai pavadinti Tristano ir Sashos vardais. 2012 -aisiais Elsa pagimdė dukrytę Indią.

Vida Press

Aktorė Megan Fox ir jos sutuoktinis Brianas Austinas Greenas vasario 12 -ąją susilauėk sūnaus. Jam išrinko retą vardą, kuris yra kilęs iš senosios indų kalbos - Bodhi Ransom.

Vida Press

Buvusio JAV prezidento Billo Clintono duktė Chelsea Clinton su vyru Marcu Mezvinsky pirmojo vaikelio susilaukė rugsėjo mėnesį. Dukrytę gavo Charlotte vardą.

Clintonų šeima
Clintonų šeima
AP/Scanpix

34 -erių metų aktorė Christina Ricci pagimdė sūnų šių metų rugpjūčio mėnesį.

Vida Press

Formulės 1 boso Bernie Ecclestone duktė Tamara Ecclestone kovo mėnesį pagimdė dukrytę Sophią. Įdomu, kad Tamara už savo vyro Jay Rutlando ištekėjo vos po 4 mėnesių pažinties.

Mavrixonline/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis