Kokį vardą būsimam vaikui išrinks karališkoji pora?

Didžiosios Britanijos karališkoje šeimoje – laukimo nuotaikos. Princas Williamas su žmona Catherine Middleton laukia šeimos pagausėjimo. Jų pirmagimiam sūnui George'ui liepą sukako vieneri metai.


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, Darželio auklėtoja: į mus žiūri kaip į nosių ir užpakalių šluostytojus
Agnė savo nėštumą įamžino originaliai: pamatykite patys

„Artimi Williamo ir Kate draugai man pasakojo, kad planuoja dukrytę pavadinti Diana. Mergaitiškus vardus pora aptarė dar iki pirmojo vaiko, princo George, gimimo. Jie tikisi susilaukti mergaitės ir duodami jai Dianos vardą, taip pagerbti amžinatilsį princesės Dianos atminimą", - sakė Mortonas.

Tiesa, neaišku, kiek patikimas yra toks Mortono pareiškimas, nes "artimi draugai" skamba ne itin patikimai. Endriu Mortonas yra knygos "Diana, jos tikroji istorija" ("Diana, Her True Story") autorius. Šioje knygoje Diana prisipažino, kokia nelaiminga buvo ištekėjusi už  Charles'o. Karališkoji pora oficialiai išsiskyrė 1996 metais.

Apie tai, kad Kate Middleton nėščia, oficialiai patvirtinta buvo rugsėjo 8 dieną. Dėl stiprios nėščiųjų toksikozės moteris nedalyvavo oficialiuose renginiuose.

Pirmojo kūdikio, kuri pavadino George'u, pora susilaukė 2013 metų liepos 22 dieną. Berniukas svėrė 3,8 kg.

Tarp princo Williamo ir jo brolio princo Hario yra dvejų metų amžiaus skirtumas. Williamas yra antrasis eilėje į Didžiosios Britanijos sostą po savo tėčio, jo sūnus Georg'as - trečiasis. Laukiama, kad antrasis karališkos šeimos vaikas gims kitų metų pavasarį.

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis