Kokios žvaigždės pirmą kartą gimdė po 40-ies? FOTO

Pirmą kartą tapti mama sulaukus 40 - ies ryžtasi ne viena garsi moteris. Jūsų dėmesiui - kokios žinomos aktorės ir dainininkės mamomis tapo būdamos pakankamai brandžios?

Halle Berry

Oskaro laureatė, ir viena žaviausių Holivudo žvaigždžių antro vaikučio susilaukė šiais metais, būdama 46 -erių. Pirmą kartą ji gimdė prieš penkerius metus, tačiau santykiai su dukters Nahlos tėčiu nesusiklostė ir jie išsiskyrė. Prieš tapdama antrą kartą mama Halle slapta ištekėjo už Oliver Martinez (47).

Nicole Kidman

Dar būdama susituokusi su Tomu Cruise'u, moteris ne kartą buvo prasitarusi apie norą susilaukti vaikučio. Tačiau tada jai nebuvo lemta to patirti, tad pora įsivaikino du vaikus - Isabellą ir Connorą.

Išsiskyrusi su Tomu ir susituokusi su kantri muzikos atlikėju Keithu Urbanu, 2008 metais Nicole, būdama 40 metų, susilaukė pirmagimės Sunday Rose. Dar po dvejų metų garsioji pora vėl tapo tėvais, tačiau šįkart pasinaudojo surogatinės motinos paslaugomis.

Salma Hayek

Pirmą kartą mama aktorė tapo 2007 metais, kai jai buvo 41 -eri. Dukrelės Valentinos Palomos tėtis - garsus prancūzų verslininkas Francois Henri Pinault.

Mariah Carey

Dainininkė neslėpė, kad daug metų svajojo tapti mama, tačiau tai jai pavyko tik 2011-aisiais, kai žvaigždei buvo 41 metai. Dvyniai Moroccanas ir Monroe gimė po cezario pjūvio operacijos.

Emma Thomson

Britų aktorė, komikė ir scenaristė. Nominuota du kartus Oskarui nominacijoje „Geriausia aktorė", o jį pelniusi už scenarijų filmui „Protas ir jausmai". Ištekėjusi už aktoriaus Greg Wise, būdama keturiasdešimties, pagimdė dukterį Gaia Romilly, o vėliau įsivaikino berniuką iš Ruandos.

Marcia Cross

Amerikiečių kino ir televizijos aktorė, geriausiai žinoma iš televizijos serialo „Nusivylusios namų šeimininkės". Dvynukes dukrytes Marcia pagimdė būdama 44 -erių, ir neslėpė, kad jų susilaukė po pagalbinio apvaisinimo procedūros.

Helen Hunt

Holivudo darbštuolė Helen Hunt mama tapo taip pat jau perkopusi keturiasdešimties metų slenkstį. Kartu su prodiuseriu ir scenaristu Matthew Carnahan 2004 -aisiais ji susilaukė dukters Makena Lei Gordon.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis