Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

47 metų ispanė karališkajai šeimai dirba nuo tada, kai princui George'ui suėjo šeši mėnesiai. Nuotraukose galima išvysti, kaip M. T. Turrion Borrallo mažuosius vežimėliu išveža į lauką, su jais vaikštinėja arba per oficialius renginius stovi su vystyklais ir pieno buteliukais netoliese karališkosios šeimos.

Vida Press

Pirmiausia, ji visada būna šalia, kai Williamas ir Kate išvyksta į keliones.

AP / Scanpix

Ne vieną kartą oficialiuose renginiuose (Pipoos Middleton vestuvėse, princesės Charlotte krikštynose ir kt.) auklė Maria Teresa Turrion Borrallo būna apsirengusi pilkos spalvos uniforma. Kepurė, primenanti Merės Popins skrybėlaitę, turi išsiuvinėtą N raidę. Ši neįprasta auklės apranga taip pat turi paaiškinimą. Tai mokymo įstaigos, kurią lankė karališkoji auklė – Norlando koledžo – uniforma.

Vida Press

Auklėti visuomenės elitui priklausančių žmonių vaikus – itin garbingas darbas. Į klases susiskirsčiusioje Didžiosios Britanijos visuomenėje net ir auklė turi turėti elitinį išsilavinimą. Trejus metus trunkantis mokslas kasmet kainuoja po 43 tūkstančius eurų, jo metu be kita ko mokoma iškepti tobulą gimtadienio tortą ar iš tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentus. Kaip pasirūpinti naktį nerimstančiu kūdikiu, koledže mokomasi su lėlėmis.

Vida Press

1892 metais įkurtas koledžas yra toji institucija, kurioje ruošiamos auklės mėlynojo kraujo atstovams, turtingiesiems ir garsiesiems šio pasaulio tėvams. Norlande paruoštos auklės augino ir Micką Jaggerį, ir princesę Anne.

Reuters / Scanpix

Tokiu atveju gali būti ramus, kad jaunos moterys, o pastaruoju metu jau ir vyrai, bus išmokyti puikiai pasirūpinti vaikais ir išliks visada diskretiški.

Vida Press

Aukles apmoko ir kovos su terorizmu ekspertai

M. T. Turrion Borrallo neduoda interviu. Be abejo, ji niekada neatvirauja apie savo karališkuosius auklėtinius. Apie ją žinoma tik tiek, kad ji kilusi iš Ispanijoje esančios Palensijos, ten užaugo katalikiškoje šeimoje.

Vida Press

Reuters / Scanpix

Taip pat žinoma ir tai, kad ji, kaip ir visos auklės, buvo specialiai apmokyta saugumo taisyklių, nuolat išsaugoti budrumą ir neprarasti savitvardos, kai garsiuosius auklėtinius užpuola paparacai.

Vida Press

Visai neseniai prestižinės auklių mokyklos studentes pradėjo mokyti ir kovos su terorizmu ekspertai.

Reuters / Scanpix

Kalbant apie užmokestį, karališkosios auklės niekuo nesiskiria nuo visų likusių pasaulio žmonių, kurie dirba vaikų priežiūros ir auklėjimo sektoriuje. Pasak britų žiniasklaidos, M. T. Turrion Borrallo per mėnesį gauna apie 3500 eurų. Jos paslaugos turi būti prieinamos visą parą.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis