Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

„Esu Gintarė, dviejų nuostabių, smalsių ir aktyvių vaikučių mama. Vyresnėlei Gabijai rudenį bus 5 metai, o mažyliui Majui ką tik sukako dveji.

Abu su vyru esame klaipėdiečiai, čia gimėm ir užaugom, ir dabar čia pajūryje auginame savo vaikučius. Tiesa, šiek tiek buvome pabėgę iš pajūrio, studijavome sostinėje, tačiau pasiilgę jūros ošimo ir smėlio, sugrįžome.

Vilniaus universitete studijavau Verslo informacijos vadybą, po studijų iki dukros gimimo dirbau banke. Iš pirmo žvilgsnio atrodo labai nesuderinami dalykai skaičiai ir rankdarbiai, tačiau gi ir mezginiuose, ir siuviniuose dažnai tenka gerokai pasukti galvą ir paskaičiuoti.

Asmeninio archyvo nuotr.

Nuo pat vaikystės mano vienas iš hobių buvo rankdarbiai, mėgau megzti, siuvinėti kryželiu, siūti, nerti rūbelius savo lėlėms. Kaip ir daugeliui mamyčių, belaukiančių mažylio, man kilo noras prisiminti tuos hobius ir sukurti kažką savo vaikui. Tad taip ir prasidėjo. Pirmiausia – pledukas naujagimiui, tada – megztinukas, krikšto suknelė ir... įsisukau!

Asmeninio archyvo nuotr.

Labiausiai patinka tas jausmas, kad gali sukurti rūbą, kurį dėvi tavo vaikas ir, svarbiausia, tuo džiaugiasi.

Kol vaikai buvo maži, tai buvo labiau kaip laisvų vakarų užsiėmimas ir atsipalaidavimas. Praaugus sūneliui, dukrai pradėjus lankyti darželį, vyras paskatino savo darbais pasidalinti su kitais ir papuošti kitus mažylius.

Asmeninio archyvo nuotr.

Tad visi sėdome galvoti, koks galėtų būti mūsų šeimos užsiėmimo pavadinimas, ir iš kelių variantų „prilipo“ - GaBee, kuris susideda iš dukrelės vardo ir bitės angliškai. Bitę pasirinkome todėl, kad bitė šeimos ir darbštumo simbolis, o mano veikloje padeda visi - vyras morališkai palaiko, pasiūlo įvairių netikėtų idėjų, paskatina, vaikai demonstruoja rūbelius, mama – profesionali fotografė, tad visada įgyvendina fotosesijų vizijas, tėtis padeda, jei prireikia kokios techninės pagalbos, sesė padeda administruoti puslapį feisbuke https://www.facebook.com/GabeeDesign/.

Asmeninio archyvo nuotr.

Šiuo metu siuvame kepures, šalikėlius, kelnes, džemperius, sukneles vaikučiams ir mezgame megztinius mamoms bei greitai pasiūlysime ir tėčiams. Noriu, kad visi gaminiai būtų malonūs dėvėti ir patogūs, todėl visi mezginiai yra iš natūralių merino bei kašmyro vilnų, siuviniai – iš sertifikuotos medvilnės.

Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip ir daugumai mamų, man būna visokių dienų – ir kai sekasi viskas labai lengvai, ir kai sunku, galbūt ne viską pavyksta įgyvendinti iš pirmo karto. Kartais dalis užsakymų gaminama naktimis, kai vaikai užmigdyti. Bet, kaip ir minėjau, turiu labai stiprų palaikymą, vaikai labai gerai sutaria su seneliais, tai tuo metu, kai turiu daug užsakymų, jie noriai pabūna kartu.

Asmeninio archyvo nuotr.

Visoms mamoms, kurios skaito šį interviu, norėčiau palinkėti tikėti savimi ir, jei turi idėjų, jas įgyvendinti, nes nepabandžiusi nežinosi, kaip tau seksis, o dauguma moterų, tapusios mamomis, tampa labai stiprios ir tikrai gali daug nuveikti, ne tik auginti nuostabius ir protingus vaikus, bet ir užsiimti sau malonia veikla“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis