Beata Nicholson ketvirtą kartą tapo mama

(1)

TV laidų vedėja ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson susilaukė ketvirtojo vaikelio. Sveikinimai!

Apie tai, kad šeima jau pagausėjo, Beata Nicholson pranešė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Štai ką ji parašė:


„Mes turim brolį! 2 dienų šviežumo, kvepia dangumi ir laime, vadinsim Daniel. Danukas jau namie, o čia pirma bendra nuotrauka su gimine“.


View this post on Instagram

Mes turim brolį! 2 dienų šviežumo, kvepia dangumi ir laime, vadinsim Daniel. Danukas jau namie, o čia pirma bendra nuotrauka su gimine 😉 #blessing #laimėsburbulas #laimėsburbule #mumof4 #didelėlaimė #newbabyjoy #nicholsoniukai copyright @beatanicholson norim džiaugtis ir pažindintis ir būti laimės burbule

A post shared by BeataNicholson (@beatanicholson) on


Tris vaikus auginusi Beata apie tai, kad laukiasi ketvirtojo mažylio, paskelbė liepos mėnesio pradžioje. Jauniausiajam Beatos ir Tomo sūnui Hariui vieneri metai sukako šių metų pavasarį. Izabelė ir Jurgis – mokiniai. Beata ne kartą savo socialiniame tinkle teigiamai atsiliepė apie brandžią motinystę ir savo trečiąjį vaikelį. Ji neslėpė, kad geriausias jaunystės eliksyras yra mažas vaikelis, kuris šeimai dovanoja be galo daug gerų emocijų, džiaugsmo ir laimės.


Savo instagramo paskyroje Beata rašo ne iš karto drąsiai prisipažinusi apie ketvirtąjį nėštumą.


„Broliai ir seserys yra geriausia dovana, kokią gali padovanoti savo vaikui. Man buvo gana keista ir truputį nedrąsu garsiai prisipažinti: aš noriu dar vieno vaiko! Nes norėti pirmo – priklauso, antro – normalu, trečio – po pertraukos aišku, suprantama, bet ketvirto???!!!! Ką tu sau galvoji? Tu proto netekai? Kažkaip man rodės, kad tokia bus bendra nuomonė, bet aš ir mano vyras Tomas, mes kalbėjom ir norėjom, dar kai Hariukas buvo visai vystykle gulintis kamuoliukas... Visi elgiasi pagal savo patirtį ir taip, kaip jiems atrodo geriausia“, – rašo Beata.


View this post on Instagram

#newbaby #4 Broliai ir seserys yra geriausia dovana, kokią gali padovanoti savo vaikui. Man buvo gana keista ir truputį nedrąsu garsiai prisipažinti: aš noriu dar vieno vaiko! Nes norėti pirmo – priklauso, antro – normalu, trečio – po pertraukos aišku, suprantama, bet ketvirto???!!!! Ką tu sau galvoji? Tu proto netekai? Kažkaip man rodės, kad tokia bus bendra nuomonė, bet aš ir mano vyras Tomas, mes kalbėjom ir norėjom, dar kai Hariukas buvo visai vystykle gulintis kamuoliukas... Visi elgiasi pagal savo patirtį ir taip, kaip jiems atrodo geriausia. Man nebuvo sudėtinga auginti Izabelę ir Jurgį vieną po kito, aš kasdien džiaugiuosi, kad turiu sesę, kuri praktiškai tik vos vos jaunesnė. Hariukas apskritai nuo pradžios buvo desertas, saldainis ir gyvenimas laimės burbule, be to Tomas tikrai augina vaikus su manimi, tad aš galiu ir šeimoje, ir veikloje būti... Taigi ketvirtas vaikas! Taip jutau ir taip norėjau. Žinoma, pasakytumėt – ta niekada nesibaigianti buitis ir amžina virėjos ir skalbėjos karjera namuose, bet ir meilės, tikrumo, pilnatvės ir veiklos niekada netruks 😉 Gyvenime nebūtina turėti vaikų, kad pajustum pilnatvę ir džiaugsmą, reikia tik mokėti rasti tą džiaugsmą kasdienybėje su vaikais ar be jų. O mūsų šeimoje viskas taip pat: atostogaujame be interneto, vaikai maudosi ir didžiausias rūpestis – kaip dabar patogiai tilpti į automobilį arba kaip mano vyras Tomas sako: #sportscarishistory ir #familyisbestthing , geriausias laikas yra dabar! O mano pilve vėl laikinas butas ir statybos darbai! #laimėsburbulas #laimingamama

A post shared by BeataNicholson (@beatanicholson) on


Sveikinimai nuostabiai šeimai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis