Angelina Jolie ir Bradas Pittas pagaliau susitarė dėl vaikų globos

Buvusi svajonių pora jau dvejus metus kuria gyvenimus atskirai ir tik dabar skyrybų procese pagaliau prieita labai svarbaus susitarimo dėl vaikų globos.

Praėjus daugiau kaip dvejiems metams nuo išsiskyrimo buvusi Holivudo svajonių pora Angelina Jolie ir Bradas Pittas susitarė dėl šešių savo vaikų globos. Tai leis išvengti teismo proceso, sakė aktorės advokatė Samantha Bley DeJean, kurią cituoja amerikiečių žiniasklaida. Kad būtų apsaugoti vaikai, susitarimo detalės neskelbiamos.


Birželį teismas nurodė A. Jolie leisti trims biologiniams vaikams ir trims įvaikiams glaudžiau bendrauti su tėvu. Priešingu atveju jai grėsė netekti pirmaeilės globos teisės, kurią A. Jolie turi šiuo metu.


A. Jolie 2016 metų rugsėjį pateikė skyrybų prašymą - po dvejų metų santuokos ir 11 kartu praleistų metų. Pasak žiniasklaidos, jai nerimą kėlė B. Pitto kanapių ir alkoholio vartojimas bei su tuo susiję pykčio protrūkiai vaikų atžvilgiu.


A. Jolie, be kita ko, kaltino B. Pittą lėktuve, skrendančiame iš Prancūzijos į Los Andželą, sumušus tada 15-metį sūnų Maddoxą. Tačiau Federalinis tyrimų biuras (FTB) tyrimą prieš kino žvaigždę dėl vaiko mušimo nutraukė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis