Kūdikių bumas metų pradžioje: žinomi žmonės paskelbė apie šeimos pagausėjimą

2019 metų pradžia atnešė gerų naujienų apie šeimos pagausėjimus. Net trys žinomos šeimos šiomis dienomis prisipažino, jog laukiasi arba jau susilaukė vaikelio.

Ketvirtasis Kim Kardashian ir Kanye West'o vaikas


Pagimdžiusi antrąjį savo vaiką socialinių tinklų megažvaigždė Kim Kardashian pareiškė, jog daugiau negimdys dėl sveikatos problemų. Tačiau tai nesutrukdė jai ir Kanye West'as trečią kartą tapti tėvais – jie pasisamdė pakaitinę motiną, kuri pagimdė trečiąją atžalą.


Kim Kardashian ir Kanye West
Kim Kardashian ir Kanye West
Vida Press


2019 metų pradžioje paaiškėjo, kad Kim ir Kanye šeima dar padidės - pakaitinė motina laukiasi ketvirtojo poros vaiko! Taigi, 5 metų duktė North, 3 metų sūnus Saint ir mažoji 11 mėnesių Chicago turės brolį arba sesę. Apie tai, kad šeimos pagausėjimas yra planuojamas, artimi porai šaltiniai žiniasklaidai sakė dar šią vasarą. Tiesa, 38 metų Kim ir 41 metų Kanye jau tada žinojo, kad vėl naudosis pakaitinės moters paslaugomis.


Dainininkas Ricky'is Martinas - daugiavaikis tėtis


Atlikėjas Ricky'is Martinas trečią kartą tapo tėvu. Po dešimtmečių dvynių Matteo ir Valentino jis ir jo sutuoktinis Jwanas Yosefas dabar džiaugiasi pirmąja dukrele, kurią pavadino Lucia. Tai atlikėjas paskelbė instagrame.


R. Martinas paviešino ir Lucijos bei savo rankų nuotrauką. „Mes esame be galo laimingi, galėdami pranešti, kad tapome nuostabios ir sveikos dukters Lucijos Martin Yosef tėvais“, - rašė jis. Visa šeima esą įsimylėjusi Luciją. 


R. Martinas nuo 2008 metų rugpjūčio yra dvynių Matteo ir Valentino tėvas. Juos jam pagimdė surogatinė motina. 


Tik 2018 metų sausį R. Martinas patvirtino, kad yra susituokęs su savo partneriu menininku Jwanu Yosefu. Jie susipažino 2015 metų pabaigoje, o oficialiai pora yra nuo 2016-ųjų sausio. 2016 metų lapkritį atlikėjas paskelbė, kad susižadėjo.


Ricky Martin
Ricky Martin
EPA-ELTA


Kulinarijos guru tėčiu taps penktą kartą


Vienas garsiausių pasaulio šefų Gordon Ramsay (52) su žmona Tana laukiasi penktojo vaiko! Keturis jau didelius vaikus auginanti pora pagaliau išpildys savo svajonę. 2016 metų vasara šeimai buvo itin sunki - jie laukėsi dvynių ir penktą nėštumo mėnesį juos prarado.


Apie tai, kad žmona nėščia, Gordon Ramsay pranešė labai mielu būdu - netikėtu vaizdo įrašu instagrame. Visa šeima linki linksmų naujų metų ir vaizdo įrašo pabaigoje kamera parodo suapvalėjusį Tanos pilvuką.


View this post on Instagram

Exciting news ! Happy new year from all the Ramsay’s

A post shared by Gordon Ramsay (@gordongram) on


Vos prieš kelias dienas ši garsioji pora šventė 22 vestuvių metines! Vyriausiajai jų dukteriai Megan yra beveik 21 metai. Tada rikiuojasi poros dvyniai Jack ir Holly, ketvirtoji – Elizabeth Matilda, kuriai dabar 17 metų. Ko pora laukiasi šįkart ir kada gimdys, informacijos dar nėra.


Gordon Ramsay
Gordon Ramsay
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis