Garsusis 69 -erių metų aktorius tapo tėčiu

69 metų Holivudo žvaigždė Richardas Gere'as dar kartą tapo tėvu.

Jo atstovas antradienį patvirtino, kad aktoriui gimė kūdikis. Tačiau jis nepasakė nei jo vardo, nei gimimo vietos, nei tikslios gimimo datos. Anot žiniasklaidos, tai yra berniukas. R. Gere'o žmona Alejandra Silva apie savo nėštumą dar rugsėjį paskelbė instagrame.


Nuotraukoje buvo matyti, kaip Dalailama laiko padėjęs ranką ant jos pilvo. R. Gere'as, kuris laikomas Tibeto dvasinio lyderio draugu ir išpažįsta budizmą, nuotraukoje stovi greta.

R. Gere'as, be kita ko, žinomas dėl savo vaidmens juostoje „Graži moteris“ („Pretty Woman“). Jis su ispane Alejandra susituokė 2018 metų pavasarį.View this post on Instagram

Hoy hace un mes del día más feliz! Quería compartir con vosotros una de mis imágenes favoritas! It’s been a month already! Wanted to share with you one of my favorite images. Gracias 📸 @trustpic y @holacom por una entrevista tan emotiva #felicidadabsoluta #happiness #richardgere ♥️#alejandragere #love

A post shared by Alejandra Gere (@alejandragere) on


Tai antrasis moters gimdymas. Alejandra, kuri žinoma kaip puiki viešųjų ryšių specialistė, iš pirmos santuokos turi 6 metų sūnų Albertą.


Richardas Gere'as iki šios santuokos jau buvo vedęs du kartus – su supermodeliu Cindy Crawford ir aktore Carey Lowell. Pastaroji su Richardu Gere'u susilaukė dabar jau pilnamečio sūnaus Homero.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis