Tuoj gimdysianti Meghan Markle lankosi Niujorke

Pirmą kartą po savo vestuvių su britų princu Harry'iu praėjusią gegužę hercogienė Meghan lankosi JAV, praneša naujienų agentūra ELTA.

Fotografai pirmagimio besilaukiančią Sasekso kunigaikštienę Meghan Markle antradienį pastebėjo, be kita ko, su teniso žvaigžde Serena Williams ir stiliste Jessica Mulroney.


Anot amerikiečių žiniasklaidos, Meghan ėjo su draugais pietauti, lankėsi meno muziejuje „Met Breuer“ ir pirko kūdikio rūbelius. Stebėtojai spėja, kad Meghan surengs ir kūdikio laukimo vakarėlį.


Hercogienė Meghan gimė Los Andžele kaip Meghan Markle. Jos motina Doria Ragland ir toliau gyvena Kalifornijoje, o jos tėvas Thomas Markl'as įsikūręs Meksikos Rosarito kurorte.


Princsa Harry ir Meghan Markle
Princsa Harry ir Meghan Markle
Vida Press


Prieš karališkąsias vestuves Meghan 2018 metų kovą lankėsi Kalifornijoje, o balandį buvo pastebėta Čikagoje, kur, anot pranešimų, rūpinosi Didžiosios Britanijos viza. 


2018 metais susituokusi su Didžiosios Britanijos princu Harry, JAV kilmės buvusi aktorė Meghan Markle gimdyti turėtų pavasarį. Vaiko lytis neatskleidžiama. Kiek anksčiau pasirodė pranešimų, kad Sasekso kunigaikštienė gimdys su gimdyvės padėjėja - dula, o gimdyme būtinai dalyvaus ir jos vyras – princas Harry.


Meghan Markle ir princas Harry
Meghan Markle ir princas Harry
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis