Pirmoji karališkosios šeimos naujagimio nuotrauka (papildyta)

Gegužės 6-ąją dieną Didžiosios Britanijos princas Harry (34) ir jo žmona Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle (37) susilaukė pirmagimio sūnaus. Netrukus po gimimo laimingas tėtis sakė, kad mama ir sūnus jaučiasi gerai bei pažadėjo pirmąją vaiko nuotrauką parodyti po kelių dienų. Šiandien pažadas buvo ištęsėtas.

Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle ir kunigaikštis Harry'is pristatė visuomenei savo naujagimį sūnų, skelbia BBC.


Kalbėdami apie pirmąsias dienas esant tėvais, Meghan sakė: „Tai magiška, gana nuostabu. Turiu du šauniausius vyrukus pasaulyje, todėl esu tikrai laiminga“.


„Tai puiku“, - pridūrė Sasekso kunigaikštis.


EPA-ELTA


EPA-ELTA


Paklausus, į kurį iš jų yra panašesnis kūdikis, Harry'is atsakė, kad kūdikiai labai stipriai keičiasi per dvi savaites, ir jie stebės, kaip sūnus keisis ateinantį mėnesį. Pora, pristatydama kūdikį pasauliui, šypsojosi ir atrodė išties labai laiminga. 


EPA-ELTA


Pora patvirtino, kad šiek tiek vėliau trečiadienį supažindins karalienę Elžbietą II su aštuntuoju jos proanūkiu. Fotosesijos metu sūnų ant rankų laikė tėtis. Abu jie atrodė labai laimingi ir neslėpė džiugių emocijų.


EPA-ELTA


Kūdikis, septintasis eilėje į sostą, gimė pirmadienį. Gimęs mažylis svėrė 3,2 kg. Tėvai kol kas neatskleidė kūdikio vardo. Įdomu, kad Sasekso kunigaikštienė pasielgė skirtingai, negu jos brolienė, Kembridžo kunigaikštienė Catherine Middleton – pastaroji su vyru ir naujagimiais pozavo iš karto po gimdymo. Tuo tarpu princas Harry su žmona nepaisė šios tradicijos ir nusprendė visuomenei naująjį karališkosios šeimos narį pristatyti tik trečią dieną.


Be to, iki šiol nėra žinoma gimdymo detalių - kur ir kaip gimdė Meghan Markle. Žinoma tik tai, kad princas Harry dalyvavo gimdyme ir mažylis gimė ankstų gegužės 6- osios rytą.


EPA-ELTA


Tai pirmasis poros vaikas. Tuo tarpu princo Harry brolis princas Williamas su žmona Kembridžo kunigaikštiene Kate Middleton augina tris vaikus. Beje, viena jų - princesė Charlotte yra gimusi gegužės 2 dieną, tad galės švęsti gimtadienius drauge su pusbroliu. Beje, buvo prognozuota, kad Meghan Markle gimdys balandį, visgi nėštumas šiek tiek užsitęsė ir mažylis gimė dabar. Apie Meghan Markle nėštumą buvo paskelbta praėjusių metų spalio 15-ąją - praėjus beveik keturiems mėnesiams po vestuvių, tuomet, kai pora buvo išvykusi vizito į Australiją.


PAPILDYTA


Vakare paaiškėjo ir naujagimio vardas – Archie Harrison. Pilnas vardas skambės taip: Archie Harrison Mountbatten-Windsor.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis