Paaiškėjo, kokį vardą savo pirmagimiui išrinko princas Harry ir Meghan Markle

Princas Harry`is ir jo žmona Meghan pavadino savo sūnų Archie`iu Harrisonu Mountbattenu Windsoru. Tai paaiškėjo netrukus po to, kai karališkoji šeima viešai pristatė naujagimį ir po to susitiko su Didžiosios Britanijos karaliene Elisabeth II.

Didžiosios Britanijos princas Harry`is ir jo žmona Meghan Markle pavadino savo dviejų dienų amžiaus sūnų Archie`iu Harrisonu Mountbattenu Windsoru. Pora tai trečiadienį pranešė savo „Instagram“ paskyroje.


View this post on Instagram

The Duke and Duchess of Sussex are pleased to announce they have named their first born child: Archie Harrison Mountbatten-Windsor This afternoon Their Royal Highnesses introduced Her Majesty The Queen to her eighth great-grandchild at Windsor Castle. The Duke of Edinburgh and The Duchess’ mother were also present for this special occasion. Photo credit: Chris Allerton ©️SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on„Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė su džiaugsmu praneša pavadinę savo naujagimį Archie`io Harrisono Mountbatteno Windsoro vardu. Antroje dienos pusėje Vindzoro pilyje Jos Didenybė Karalienė buvo supažindinta su jos aštuntuoju proanūkiu. Edinburgo kunigaikštis ir kunigaikštienės motina taip pat dalyvavo šiame iškilmingame įvykyje“.


Juodoje-baltoje nuotraukoje, kurią lydėjo šis tekstas, princo Harry`io žmona Meghan Markle laiko ant rankų naujagimį Archie`į. Prie jo palinkusios 93 metų karalienė Elžbieta II ir Sasekso kunigaikštienės motina Doria Ragland. O šią sceną stebi kiek atokiau stovintys pats Harry`is ir jo 97 metų senelis ir karalienės vyras princas Pilypas.


Naujagimis pristatomas karalienei
Naujagimis pristatomas karalienei
EPA-ELTA


Anksčiau trečiadienį princas Harry`is ir Meghan Markle pirmą kartą parodė pasauliui savo naujagimį, papasakojo apie jo ramų būdą. 


Mažylis gimė gegužės 6 dienos rytą.
Mažylis gimė gegužės 6 dienos rytą.
EPA-ELTA


Kaip anksčiau pranešė Bakingamo rūmai, pirmadienį Sasekso kunigaikštienė Meghan pagimdė 7 svarų ir 3 uncijų (3,26 kilogramo) svorio kūdikį.


Vardas Archie yra tikrai netikėtas jaunos šeimos pasirinkimas. Lažybų bendrovėse dažniausiai buvo minimi klasikiniai vardai, tokie kaip Alexander, Arthur ir Albert. Archie Harrison bus pirmasis vardas karališkos šeimos istorijoje, iki šiol jo neturėjo nė vienas narys. Archie yra vardo Archibald trumpinys. Archie vardas gana populiarus Didžiojoje Britanijoje. Štai 2017 metais tai buvo 18 berniuko vardas pagal populiarumą. Tais metais gimė 2803 naujagimių, kurie buvo pavadinti Archie vardu. Beje, Archie vardas populiaresnis Didžiojoje Britanijoje, o ne JAV, iš kur kilusi Meghan Markle. Tuo tarpu antrasis vardas Harrison populiaresnis yra JAV, o ne Didžiojoje Britanijoje.


Nors vardas buvo paviešintas visai neseniai, karališkasis kūdikis jau turi savo puslapį interneto enciklopedijoje Wikipedia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis