Išskirtinis įvykis karališkoje šeimoje, kurio centre – princesė Charlotte

(1)

Šis ruduo ir mokslo metų pradžia ypatinga Didžiosios Britanijos princo Williamo šeimai. Jo vienintelė dukrytė – princesė Charlotte – pradeda lankyti mokyklą.

Šį pavasarį ketverių metų gimtadienį šventusi princesė Charlotte – jau mokinukė. Kaip įprasta Didžiojoje Britanijoje, sulaukus ketverių metų pradedama eiti į mokyklą. Pirmoji mokslo metų diena, kuomet mergaitė pasipuoš uniforma su privačios mokyklos emblema, bus rugsėjo penktoji. Princesė Charlotte, kaip ir jos vyresnysis brolis princas George, lankys tą pačią mokyklą – Londone esančią Thomas's Battersea School. Vaikų darželį princesė lankė nuo 2018 metų pradžios.


Prieš dvejus metus 2017 -aisiais mokyklos slenkstį pirmą kartą peržengė princas George. Tąkart į mokyklą už rankos jį vedė tik tėtis princas Williamas. Catherine Middleton tuo metu laukėsi trečiojo vaikelio ir blogavo dėl nėštumo metu ją užklumpančios toksikozės. Dėl to ji negalėjo tokią svarbią dieną būti šalia savo pirmagimio.


Kembridžo hercogienė Catherine Middleton ir trys jos vaikai: George, Charlotte ir Louis.
Kembridžo hercogienė Catherine Middleton ir trys jos vaikai: George, Charlotte ir Louis.
Vida Press


Tikimasi, kad šiemet princesę Charlotte į mokyklą pirmą kartą atlydės jau abu tėvai – ir princas Williamas, ir Catherine Middleton. Kaip užsienio žiniasklaidai yra minėję karališkajai šeimai artimi šaltiniai, princesė Charlotte labai laukia mokyklos. Akivaizdu, kad brolio ir sesers George bei Charlotte santykiai yra kuo šilčiausi – jie ne kartą yra įamžinti smagiai žaidžiantys vienas su kitu ir jokiuose viešuose renginiuose nebuvo užfiksuoti besipykstantys. Nors princesė Charlotte mėgsta nustebinti fotografus. Štai vieną kartą ji jiems yra ištarusi garsiąją frazę „Jūsų čia niekas nekvietė“, o visai neseniai buvo nufotografuota rodanti liežuvį.


Ši nuotrauka apskriejo kone visą pasaulį.
Ši nuotrauka apskriejo kone visą pasaulį.
Vida Press


Įdomu tai, kad privačioje mokykloje karališkosios šeimos atžalos nevadinami princais. Mums įprastas kreipinys „princas George“ mokykloje yra nenaudojamas. Būsimasis Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojas yra vadinamas George Cambridge. Taip bus vadinama ir Charlotte. Beje, pilnas mažosios princesės vardas yra jos didenybė princesė Charlotte Elizabeth Diana Cambridge. 


Ketverių metų princesė Charlotte pradeda lankyti mokyklą.
Ketverių metų princesė Charlotte pradeda lankyti mokyklą.
Vida Press


Priminsime, kad be princo George (6) ir princesės Charlotte (4) šeimoje dar auga vienerių metukų princas Louis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis