Pirmoji ponia Diana Nausėdienė ir Jos Karališkoji Prakilnybė Danijos kronprincesė Mary domėjosi vaikų fizinio aktyvumo skatinimu

Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė ir Jos Karališkoji Prakilnybė Danijos kronprincesė Mary penktadienį lankėsi Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) ir šalia jo esančiame vaikų lopšelyje-darželye „Rūta“. 

Viešnios bendravo su projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ dalyviais ir jų pedagogais, stebėjo vaikų su specialiaisiais poreikiais grupės fizinio ugdymo užsiėmimą.


Vėliau pirmoji ponia ir kronprincesė susitiko su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte ir aptarė fizinio raštingumo ir vaikų bei jaunimo judėjimo skatinimo iniciatyvas.


„Jos Karališkoji Prakilnybė aktyviai remia įvairias sporto iniciatyvas, pati sportuoja. Todėl norėjome ją pakviesti susipažinti su „Lietuvos mažųjų žaidynių“ dalyviais. Žinau, kiek džiaugsmo vaikams suteikia fizinis aktyvumas, kaip atsidavusiai dirba pedagogai. Kartu su LTOK Lietuvoje aktyviai stengiamės prisidėti prie fizinio raštingumo ugdymo, todėl buvo įdomu ir prasminga aptarti vaikų ir jaunimo judėjimo skatinimo iniciatyvas“, – sakė D. Nausėdienė.


D. Nausėdienė globoja LTOK olimpinio švietimo projektus „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir pradinukams skirtą iniciatyvą „Olimpinis mėnuo“.


Jos Karališkoji Prakilnybė Danijos kronprincesė Mary Lietuvoje vieši minint Lietuvos Respublikos ir Danijos Karalystės diplomatinių santykių užmezgimo šimtmetį ir atkūrimo trisdešimtmetį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis