Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu atskleidė netrukus gimsiančio vaikelio lytį

Garsi šalies nuomonės formuotoja Viktorija Siegel - Suodaitė ir verslininkas Laurynas Suodaitis praėjusį savaitgalį surengė įspūdingą netrukus gimsiančio kūdikio lyties atskleidimo šventę.

Kūdikio lyties atskleidimo šventę Suodaičiai surengė savo namų kieme ir sukvietė į ją visus artimiausius draugus bei šeimos narius. Šventėje akį traukė įspūdingos dekoracijos, o pagrindiniu šventė akcentu tapo lėktuvas, kuris praskridęs virš Viktorijos ir Lauryno leido sužinoti, kas gi gims - mergaitė ar berniukas.


Virš Viktorijos ir Lauryno skrendančio lėktuvo mėlynos spalvos dūmai pasufleravo, kad porai gims berniukas.


Ši žinia buvo staigmena tiek Viktorijai, tiek Laurynui - iki šiol nei Viktorija, nei Laurynas nežinojo, kokia yra gimsiančio vaikelio lytis. Tada emocijos sužinant vaikelio lytį buvo tikros ir nesuvaidintos. Vienintelis šią paslaptį žinojo Lauryno brolis, kuris ir padėjo suorganizuoti šventę.


Neseniai gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ Viktorija prisipažino, kad dar metų pradžioje ašaras liejo po klausimų lavinos, ar nesilaukia ir kada savo dukrai iš buvusių santykių padovanos broliuką ar sesutę... „Toks spaudimas tuomet, kai svajonė pastoti vis neišsipildo, į širdį smigo skaudžiai kaip peilis“, – pasakojo Viktorija, glostydama augti pradėjusį pilvelį.


Apie tai, kad laukiasi, Viktorija pasakoja sužinojusi netrukus po kelionės į Meksiką, po kurią beveik mėnesį keliavo sausį. „Viktorija gavo 2 teigiamus testus. Vienas buvo Covid-19, kitas – nėštumo, tai turėjome tokios baimės...“, – pasakojo Laurynas Suodaitis.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis