7-ojo vaiko besilaukianti verslininkė E. Bružienė – apie tai, kaip suderinti darbą su šeima: namuose laikosi vienos taisyklės

Egidija Bružienė – tvirtai savo rankose gyvenimo vairą laikanti moteris, kuri įrodo, kad mokant planuoti laiką, įmanoma pasiekti visų užsibrėžtų tikslų. Net ir dabar, besilaukdama septintosios atžalos, ji neketina lėtinti gyvenimo tempo ir sėkmingai derina daugiavaikės mamos vaidmenį su nuosavo verslo vadovės pareigomis. Apie visa tai jau šį šeštadienį Egidija papasakos TV3 laidos „Sėkmės istorijos“ žiūrovams.


Šešių vaikų auginimas ir intensyvus darbas vienu metu, atrodytų, turėtų būti tikras iššūkis, tačiau Egidija tikina, jog tokį gyvenimo būdą ji labai mėgsta ir pasirinko jį sąmoningai. Moteris visada svajojo apie didelę šeimą ir jaučia didelį malonumą galėdama save realizuoti tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Anot Egidijos, abu jie vienas kitą puikiai papildo.


„Iš prigimties esu aktyvus, žingeidus žmogus. Man labai įdomu gilintis į tai, ką darau, ir mėgstu apimti daugiau nei vieną sritį. Nuolatinis augimas ir tobulėjimas profesinėje srityje man svarbu kaip asmenybei. Tačiau taip pat manau, kad vaikus auginti paprasčiau, kai turiu su jais daugiau kuo pasidalinti“, – įsitikinusi ji.


Egidijos teigimu, gyvenime suspėti galima viską – tereikia mokėti atsakingai planuoti savo laiką ir paskatinti visą šeimą prisidėti prie bendros gerovės kūrimo. Kadangi dalis moters atžalų jau yra vyresni, jie neretai ir patys rodo iniciatyvą siekdami tėvams palengvinti buities naštą. Verslininkės šeimoje visi turi bendrą prieigą prie virtualaus kalendoriaus, kuriame kiekvienas narys mato kitų užimtumą. Tai padeda gana lengvai pasidalinti įvairiais darbais.


Tvirtą pagrindą po kojomis Egidijai išlaikyti padeda ir vyro parama bei dėmesys asmeninei sveikatai. Pasak jos, visada svarbu skirti pakankamai laiko sau, nes tik tokiu būdu žmogus gali išlaikyti pusiausvyrą tarp darbų ir šeimos.


 „Aš galvoju, kad dažniausiai žmonės sustoja tada, kai pavargsta. Todėl svarbu atrasti balansą, pakrauti savo vidinius resursus. Jeigu jauti vidinį poreikį ir tave džiugina šeima ir vaikų auginimas, tai tik pirmyn. Tik reikia nepamiršti savęs bei fakto, nuo ko prasideda šeima. Žinoma, ji prasideda nuo dviejų žmonių, todėl variklis geriausiai veikia būtent tada, kai pora dirba dviese, kartu“, – savo patirtimi laidoje dalinsis moteris.


Be to, kad didžiąją laiko dalį Egidija skiria nekilnojamo turto verslui ir gausiai šeimai, ji neapleidžia ir savo pomėgių. Kadaise moteris, būdama tikra automobilių gerbėja, viena pirmųjų Lietuvoje įsigijo elektromobilį: „Viskas prasidėjo nuo to, kad man tiesiog apskritai patinka gražūs, sportiniai automobiliai. Kai pamačiau pirmąjį „Tesla“ elektromobilį, jis man pasirodė tiesiog tobulas, gražaus dizaino. Mintis apie šį automobilį ramybės nedavė tol, kol galiausiai pradėjau raginti vyrą jį įsigyti.“


Dabar nė vienas nesigaili tokio sprendimo, kadangi ši transporto priemonė, pasak verslininkės, turi daugybę privalumų, kurių svarbiausias jai – galimybė nemokamai statyti mašiną automobilių aikštelėse.


Kad vis daugiau lietuvių yra linkę rinktis žaliąsias transporto priemones, pastebi ir „Citadele Leasing“ Lietuvos filialo vadovas Vaidotas Gurskas.


„Pagrindinis elektromobilių privalumas yra malonumas juos vairuoti. Tai yra visai kitas pojūtis nei vairuoti tradiciniu kuru varomą automobilį. Žmones taip pat žavi visos lengvatos, o Lietuvoje yra gana dosnus privalumų paketas, priimtas mūsų vyriausybės. Tai parama, kurią vartotojai gauna pirkdami tiek naują, tiek naudotą automobilį. Miestiečiams svarbi galimybė važiuoti autobusų juostomis arba nemokamai parkuotis. Ne paskutinėje vietoje yra ir socialinis, žalumo aspektas“, – savo įžvalgomis dalinsis specialistas.


Daugiau apie tai, kokios lengvatos yra siūlomos potencialiems elektromobilių pirkėjams ir kas yra žaliasis lizingas – laidoje „Sėkmės istorijos“ jau šį šeštadienį 9.30 val. per TV3 televiziją.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis