10-metė Beyonce dukra Blue Ivy leidžia sau tai, ko neleistų dažnas suaugęs: už deimantinius auskarus paklojo didžiulę sumą

Garsiosios atlikėjos Beyonce dukra Blue Ivy (10 m.) ne taip jau dažnai pasirodo viešumoje. Daugelis ją vis dar pamena kaip mažutę mergaitę, kurią Beyonce nešdavo rankose. Šiandien ji - gerokai ūgtelėjusi, o mergaitei bręstant vis labiau atsiskleidžia jos neįtikėtinas panašumas į mamą.

Tiesa, ar Blue Ivy mama Beyonce - tokia pat išlaidi kaip ir mažoji jos dukrelė, nežinia. Dešimtmetė Beyonce ir reperio Jay Z dukra Blue Ivy praėjusį šeštadienį aukcione Los Andžele sukėlė ažiotažą už auskarus su deimantais pasiūliusi 80 tūkst. eurų.


Blue Ivy dalyvavo „Wearable Art Gala“ renginyje Los Andžele. Mergaitei į akis krito dizainerės Lorraine Schwatz juvelyriniai dirbiniai su deimantais. Tiesa, prabangūs auskarai galiausiai už 106 tūkst. eurų atiteko „Mielle Organics“ įkūrėjai Monique Rodriguez.


Vis dėlto daugelis buvo abstulbę išgirdę, kad dešimtmetė mergaitė už auskarus siūlo tokią didžiulę sumą. Daugelis klausė - iš kur mergaitė savo banko sąskaitoje turi tiek daug pinigų? Tiesa, 2019 metais, dalyvaudama tame pačiame aukcione, Blue Ivy pasiūlė dosnią sumą už Sidney Poitier paveikslą. Tą kartą paveikslą vis dėlto nusipirko aktorius Tyler Perry, kuris teigė matęs, kaip mergaitė iš Jay ir Beyonce rankų plėšia kortelę ir stato už patinkančius daiktus.


Nors pati Blue Ivy dar nėra sukaupusi didelio finansinio kapitalo, jos tėvai - vieni turtingiausių žmonių planetoje. Beyonce turtas vertinamas daugiau nei 500 milijonų JAV dolerių, o jos vyro, reperio JAY Z - daugiau nei vienu milijardu JAV dolerių.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis