Žinomiausios daugiavaikės Lietuvos mamos: kai kurių namuose krykštauja net penki vaikai

Daugelis Lietuvos šeimų ryžtasi auginti daugiausiai du vaikus šeimoje. Vis dėlto yra ir tokių šeimų, kurių namuose skamba trijų, keturių ar net penkių vaikų juokas.

Daugiavaikės Lietuvos mamytės - ir žinomos moterys. Susipažinkite su žinomiausiomis daugiavaikėmis Lietuvos mamomis.


Simona Lipnė


Nuomonės formuotoja, verslininkė Simona Lipnė išgarsėjo pagimdžiusi trynukus. Šiuo metu ji ne tik su vyru dalijasi Emilijos, Patricijos ir Herkaus globa, bet ir valdo šeimos verslą - elektroninę parduotuvę. Prieš tapdama mama Simona septynerius metus dirbo grožio sferoje bei studijavo Vilniaus universitete. Simona trynukų auginimą dokumentuoja ir savo Instagram paskyroje, kurią seka virš 100 tūkst. sekėjų.


Televizijos laidų vedėjo, prodiuserio, politiko Kristupo Krivicko žmona Jurgita Krivickienė


Prodiuserio, politiko Kristupo Krivicko žmona Jurgita Krivickienė drauge su vyru augina net penkis vaikus. Pora augina keturias mergaites ir vieną berniuką - dukras Atėnę (14 m.), Eladą (11 m.), Faustą (8 m.) ir sūnų Augustą (2 m.). Jaunėlis berniukas Augustas šeimoje buvo itin lauktas.Kauno „Žalgirio“ sporto direktoriaus Roberto Javtoko žmona Vilma Javtokienė


Kauno „Žalgirio“ sporto direktoriaus Roberto Javtoko žmona Vilma Javtokienė drauge su vyru augina keturis vaikus -Gretą, Simą, Domą bei Smiltę. Moteris ne tik augina keturis vaikus, bet ir vadovauja šeimos verslui - restoranui. Veikli moteris viename interviu net yra prisipažinusi: „Labiausiai nenorėjau tapti neįdomia mama“.


Beata Nicholson


Viena žinomiausių daugiavaikių mamų mūsų šalyje - laidų vedėja, receptų knygų autorė Beata Nicholson. Jos namuose aug Issabela Meilė, Jurgis George'as, Harrisonas ir Danielis. Beata viename interviu yra pripažinusi, kad visuomet norėjo keturių vaikų ir jai neatrodo, kad tai yra daug. 

Rasa Stasionienė


Prekės ženklo „Stylish Paw“ įkūrėja, verslininkė ir nuomonės formuotoja Rasa Stasionienė socialinėje medijoje yra sukaupusi nemenką sekėjų būtį. 4 vaikų mamos Rasos Stasionienės gyvenimą kasdien stebi tūkstančiai žmonių. Itin veikli daugiavaikė mama teigia, kad randa laiko ne tik didelei šeimai, bet ir mylimai veiklai, į kurią sugrįžo pilnu pajėgumu.


Viktorija Čmilytė - Nielsen

Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen šeima - gausi, o jos darbotvarkė itin užimta. Keturių vaikų mama darbo dienas leidžia Vilniuje, o savaitgaliais važiuoja į Šiaulius pas šeimą. Moteris augina keturis sūnus. Moteris pripažįsta, kad laisvą nuo darbo laiką dažniausiai skiria savo šeimai.Laura Mazalienė


Nuomonės formuotoja, verslininkė Laura Mazalienė - trijų vaikų mama. Dviejų Matijų, trejų Aurėją ir penkerių Deimilę su vyru Šarūnu auginanti Laura Mazalienė yra veikli bei energinga jauna moteris. Pati Laura pripažįsta, kad visuomet norėjo gausesnės šeimos. Lauros kasdienybę socialinėje medijoje seka kiek daugiau nei 30 tūkst. žmonių.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis