Domantas Sabonis su žmona Shashana Rosen laukia šeimos pagausėjimo

Dar kovo 11-ąją garsi pora paminėjo savo pirmagimio Oliverio pirmąjį gimtadienį, ir štai vos po kelių dienų skelbia dar vieną džiugią žinią!

Apie tai, kad laukiasi antrosios atžalos, savo Instagram paskyroje paskelbė pati Shashana Rosen, pasidalindama jaukia nuotrauka, kurioje į ją meiliai žvelgia D. Sabonis. Užfiksuotame kadre aiškiai matomas ir apvalėjantis Shashanos pilvukas.


Po nuotrauka pasipylė lavina džiaugsmingų komentarų su sveikinimais.Primename, kad D. Sabonis ir S. Rosen žiedus sumainė 2021 m., o pirmojo vaikelio susilaukė Lietuvai ypatingą dieną - 2022 m. kovo 11-ąją. Savo asmeninį gyvenimą nuo smalsių akių slepianti pora susituokė jaukioje privačioje ceremonijoje Prancūzijos pilyje.


Poros pirmagimis - berniukas. Pats D. Sabonis apie šeimos pagausėjimą praėjusiais metais pranešė per spaudos konferenciją. Konferencijos vaizdo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas krepšinio klubo „Sacramento Kings“ socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. Taip krepšinio klubas sveikino D. Sabonį ir S. Rosen sulaukus pirmagimio. 


Savo Instagram'o paskyroje amerikietė Shashana pasakojo, kad namuose savo sūnų vadina Tiger. „Mano uošvis iš tikrųjų sugalvojo tai Naujųjų metų išvakarėse, nes mes diskutavome, kad kūdikis gims Tigro metais. Tai yra tikras jo antrasis vardas, bet jis tiesiog įstrigo ir mes visi jį taip vadiname!“ – vienoje iš savo istorijų Instagram'e pasakojo ji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis