Vaikelio besilaukianti U. Siparė – apie netikėtą pastabą soc. tinkluose: „Gerai, kad tokio prietaro nebuvau girdėjusi“

TV laidų vedėja Ugnė Siparė išgyvena gražiausias akimirkas – kartu su vyru Mariumi laukia šeimos pagausėjimo. Jau šį trečiadienį, tapusi TV3 laidos „Gero vakaro šou“ viešnia, Ugnė ne tik papasakos apie planus, susietus su vaikeliu, bet ir pati prisimins savo vaikystę.

Laukimo nuotaikomis gyvenantys Ugnė ir Marius jau ima mąstyti ir apie tai, kaip jų vaiko gyvenimas galėtų pasisukti ateityje. „Esu pagalvojusi ir apie būrelius, ir apie išsilavinimą, universitetą – kol kas galvoju, kad ji mokysis užsienyje. Manau, kad pasaulis yra labai globalus – neaišku, kur nuves keliai“, – tikins U. Siparė.

 

Žinoma moteris pasakos jau pradėjusi galvoti ir apie vardą. Tiesa, bėgant laikui, jos požiūris pasikeitė – anksčiau apie užsienietišką vardą vaikui Ugnė nebūtų susimąsčiusi, tačiau šiandien šiuo klausimu jau nebėra tokia griežta.

 

 „Prieš kokius 5 metus būčiau sakiusi, kad tikrai ne, tačiau dabar taip nebesakau. Nebegaliu nė vienam vardui sakyti „ne“, nes mados keičiasi. O dabar, įtariu, atėjo nauja kosmoso mada“, – savo nuomone dalinsis žinoma moteris.

 

Ugnės nėštumas ypač sudomino būrį jos socialinių tinklų sekėjų. Tiesa, kai kurie jų patarimai ar pastabos būsimą mamą verčia išsižioti…

 

„Instagram“ gavau rėkti už tai, kad nusikirpau plaukus – juk taip, neva, galiu nukirpti vaiko protą! Pagalvojau, kaip gerai, kad tokio prietaro iki šiol nebuvau girdėjusi. Vadinasi, kad su mano aplinka viskas yra gerai“, – su šypsena keisčiausias sekėjų pastabas atskleis U. Siparė.


Taip pat žiūrovai laidoje išvys ir ne vieno žinomo žmogaus pasakojimą, susietą su Ugnę, bei jos pačios nuotraukas iš vaikystės, prabėgusios Marijampolėje. Tai – miestas, garsėjantis dainavimo mokytoja Laima Lapkauskaite. Pastaroji ne vieną mergaitę iš Marijampolės yra pavertusi į pačią ryškiausią scenos žvaigždę.


Tiesa, Ugnė laidoje pripažins, kad ji šioje vietoje buvo išimtis…


„Mano tėtis sakydavo: „Dieve, Ugne, jei tu dainuoji, tai tik užsidaryk automobilyje langus, kad niekas iš išorės negirdėtų. Matyt, jis mane slėpė ir nuo Lapkauskaitės“, – juoksis laidoje ji.


Tad nors ir labai mėgsta dainuoti, ir dažniausiai mintinai moka visus populiariausių dainų žodžius, U. Siparė su dainavimu komplikuotus santykius sakys turinti jau nuo vaikystės.


„Kai mokykloje darė atranką į chorą, atsimenu, kad kiekvienam reikėjo padainuoti kažkokią paprastą dainą. Aš buvau aktyvistė, dešimtukininkė, tad mane mokytoja tarsi natūraliai stūmė iškart eiti į patekusių į chorą pusę. Tačiau, kai padainavau, man buvo pasakyta, kad gal tiek to“, – linksmą istoriją papasakos žinoma moteris.


Tiesa, būdama artimųjų rate, U. Siparė visgi uždainuoja… Viena tokia linksma istorija laidoje pasidalins ir jos artima draugė Liepa Norkevičienė.


„Viskas prasidėjo labai gražiai – su gražiu saulėlydžiu, pokalbiais, užkandžiais, skaniais gėrimais. O tuomet nusprendėme, kad vakarėlį reikia pratęsti, perkeliant jį į vidų. Ten pradėjome dainuoti ABBA dainas, kurias dainavome taip garsiai, kad mano vyras negalėjo miegoti iki 6 valandos ryto! (juokiasi) Man labai patiko faktas, kad neįveikiamų problemų mums nebuvo. Kai garso kolonėlė išsikrovė, o mes buvome nusprendusios, kad ir toliau norime dainuoti, aš atjungiau visą garso sistemą nuo televizoriaus, viską susitempėme į virtuvę, ir dar garsiau dainavome“, – pasakos Liepa.


Daugiau linksmų U. Siparės istorijų – jau šį vakarą, laidoje „Gero vakaro šou“, 20 val. per TV3!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis